Sürekli İşçi Alımı

hastane temizlik personel alımı işkur 6 hastaneye

hastane temizlik personel alımı işkur üzerinden alım gerçekleştiriliyor. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 6 hastaneye toplamda 14 temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına istihdam amaçlı personel alımı hız kazanmışken, bu seferberliğe özel sektörde müdahil oldu. Korona virüs salgını nedeni ile en çok personel ihtiyaç duyulan birim ise sağlık bakanlığına bağlı hastaneler ve özel hastanelerin olduğu bilinmektedir. Bu kapsamda çeşitli dönemlerde değişik illerde özel hastaneler personel alımı yapmaya devam bu kapsamda yayınlanan hastane temizlik personel alımı  ilanı haberimizin detayında. İlkokul mezunu personel alımı haberimizde inceleyebilirsiniz.

hastane temizlik personel alımı işkur

Hastane temizlik personeli

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 6 hastaneye toplamda temizlik personel alımı gerçekleştirilecek.  ÖZEL YENİSAHRA SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş, MARMARA DENGE SAĞLIKHİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ, NASMED ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET LTD.ŞTİ, MENTALİST SAĞLIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, FORTİS SAĞLIK YATIRIMLARI A.Ş, ORJİN ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ hastanelerine personel alımı gerçekleştirilecek. Yapılacak olan alımlarda 4 normal personel olmak üzere 10 kişi ise engelli personel alımı olacak.

Hastane personel başvuru

Hastane Temizlik Personel Alımı İşkur üzerinden yayınlanan ilanlara Türkiye iş Kurumu’nun resmi sitesine girip e-işkur şifreniz ile başvuru yapabileceğiniz gibi alo-170 aracılığı ilede başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Şahsi olarak özel hastanelere gidip,  insan kaynakları bölümlerinden de başvuru oluşturulabilmektedir. Aşağıdaki verdiğimiz linki tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru linki

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu