işkur iş ilanları

Hastane temizlik personeli alımı

Hastane temizlik personel alımı ilanları yayınlandı. Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden yayınlanan ilana göre değişik illerde hastanelerde temizlik personel alımı yapılacağını duyuruldu. 2 Nisan işkur temizlik kategorisinde yayınlanan ilana göre Kpss şartsız daimi personel istihdam edilecek. Son dönemlerde hastanelerde çalışmak için ilanları takip eden vatandaşlar için yayınlanan ilan detayları haberimizde.

Temizlik elemanı arayan hastaneler

Temizlik elemanı arayan hastaneler ve iller aşağıdaki şekilde sırlanmış durumdadır.

İstanbul

Isparta

Bursa

Muğla

İzmir

Ankara

Hastane temizlik personeli
Hastane temizlik personeli

DAİMİ ALIM YAPILACAK

İŞKUR iş ilanları kategorisinde yayımlanan personel alım ilanlarında hastanelere daimi temizlik görevlisinin alınacağı duyuruldu. Engelli ve normal personel alımlarına ilişkin genel başvuru şartları ve başvuru linki haberin devamında mevcut 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışabilecek

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

HASTANE TEMİZLİK PERSONEL ALIM İLANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hastane temizlik personel ve daha fazla alım için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün