Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Havaalanı güvenlik görevlisi maaşları

havaalanı güvenlik görevlisi maaşları

özel güvenlik sertifikası alan güvenlik personellerinin %80’in havalimanlarında çalışmak istedikleri bilinmektedir bunun sebebi ile en çok merak edilen konuların başında ise Havaalanı Güvenlik Görevlisi Maaşları ne kadar araştırması içine girilmesine sebep oluyor.

Genellikle Bayan Güvenlik İş ilanları araştırması yaparken hava limanlarını tercih etmektedir, bunun sebeplerinin başında ise kamu kurumu ve servis ağının sık olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Hava limanların da en popüler olan güvenlik firması ise Tav Güvenlik Hizmetleri geldiği belirtilmektedir. Hava limanların da çalışmak isteyen ve başvuru yapan güvenlik görevlileri başvuru yaptıkları firma aracılığı ile belli bir eğitim sonucunda ve başarılı olma şartıyla deneme süreci zarfında çalıştırılmaktadır.

Tav Güvenlik Hizmetleri, genel olarak lise mezunu ve dengi okulları bitirmiş ve silahlı güvenlik görevlisi başvurularını tercih etmektedir. Sebebi ise hava limanın her bölümünde çalıştırabilmesi için olduğu iddia ediliyor.

HAVA LİMANLARI ÇALIŞMA ŞARTLARI NASIL

Havalimanı güvenlik görevlisi maaşları genellikle 3000 TL, yemek, servis, agi,  olduğu bu belirli dönemlerde yükseklik gösterebildiği belirtiliyor. Atatürk havalimanı personel alımı’ başında güvenlik görevlilerinin geldiği en çok ihtiyaç duyulan sektörlerin başında geldiği belirtiliyor.

Tav güvenlik olarak hava limanın faaliyet yürüten firmanın bilindiği üzere %90’ı yabancı bir kuruluş olduğundan dolayı sosyal haklarda ve maaşların aksaması gibi bir sorun yaşanmadığı, firma üzerinde çalışan güvenlik görevlilerinin memnun oldukları belirtiliyor. Özel güvenlik haber sitesi (ogghaber) olarak çok kısa bir süre içerisinde havalimanında çalışan güvenlik personelleri ile röportaj gerçekleştirip sizlere, havalimanı çalışma şartlarını daha detaylı şekilde bilgilendireceğiz.

 

özel güvenlik haber

havaalanı güvenlik görevlisi maaşları
havaalanı güvenlik görevlisi maaşları

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu