Özel Güvenlik

İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri

İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri – içişleri bakanlığıcorona virüs sebebi ile özel güvenlik görevlilerinin ateş ölçer kullanılmasını konusunda 81 ilin valiliğine resmi yaza gönderdi. Sosyal medya başta olmak üzere cogu internet ortamında Özel Güvenlik görevlilerinin ateş ölçer adli cihazı kullanamaz söylemlerinin artması nedeni ile güvenlik görevlilerinin ve vatandaşların kafasındaki soru işaretlerini illere gönderdiği yazı ile çözüme kavuşturdu. Ögg ‘ler hastaneye gelen vatandaşların ve bulundukları projedeki personelin yüksek ateş kontrolünü sağlayacak.

içişleri bakanlığı özel güvenlik haberleri ve genelge olumlu sonuç verir mi ?

içişleri bakanlığına bağlı olarak faaliyet yürüten ve riskli alanlarda adeta dünyanın başına bela olan bu virüs tedbirleri bakımında alınan bu kadarın yerinde olduğunu düşünen bir çok vatandaşın olduğu görülmekte. Virüs taşıyan kişinin projelerde kalabalık ortama girmeden tedbir alınması corona virüs ‘un daha çok kişiye yayılmamasına neden olur, genelge ile ateş ölçer kullanacak Güvenlik görevlilerinin corona virüs hakkında yeterli şekilde bilgilendirilmesi gerektiği ve bu bulaşıcı hastalığın diğer belirti şekilleri personele izah edilmesi gerektiği düşünülmektedir. Özel güvenlik haber sitesi ve yöneticilerininde olumlu görülen bu uygulama konusunda içişleri bakanlığının ülkemize giren hastalığın önlemi almak adına canla başla mücadelesinden dolayı tebrik ediyoruz.

İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri
İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri

İçişleri bakanlığı özel güvenlik haberleri ve genelgeleri

Bakanlığın yayınlamış olduğu genelge ogghaber sitemizin takipçilerine bir an önce paylaşım sağlanarak ögg ‘lerin bilği almasını sağlama devam edilmektedir.

İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri
İçişleri Bakanlığı özel güvenlik Haberleri

özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu