Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

İki kayyum bir suç duyurusu, davalar devam edecek iddiası ?

İki kayyum bir suç duyurusu, davalar devam edecek iddiası ?

Güvenlik iş sendikasında iplerin gerildiği iddia ediliyor, güvenlik iş sendikasının kurucularından olan Hasan Çiydem ve Erdal Ervan’ın sendikaya kayyum atanması için dava açmaları ve ardından eski genel başkan Bolat ANKARALI ’nın savcılığa suç duyurusunda bulunduğunu geçmiş haberlerimizde bahsetmiştik. Sendikaya şu anda 2 kayyum istemli dava ve bir suç duyurusu olduğu belirtiliyor.

Erdal ERVAN ’ın bir internet özel güvenlik haber sitesine yapmış olduğu röportajda eski parayla 2 trilyon paranın yok olması ve sonrasında genel başkanın Ankara Yeni mahallede 600 binlik evinin olduğu konusu sendikayı tamamen 2 ye böldüğü belirtiliyor. Güvenlik iş sendikasının Eski yönetimde olan kişilerle yaptığımız görüşmede; Biz çocuklarının rızkından kesip sendikaya gönderilen paranın çarçur edilmesini razı gelemeyiz. Sendika hak, hukuk arama yeridir, ve hak için hukuk için ortada bir durum varsa davanın acılması normal bir durumdur.

Genel başkan o evi krediyle aldım diyormuş ve hala bize veya sendikanın resmi sitesinden krediyle alakalı bir paylaşım yapmadı. Sendika içerisinde boy boy her gün resimler çekinilirken nedense o evin kredi ile alındıgı ile ilgili, alakalı bir paylaşım yapılmıyor. Kredi ile aldıysanız paylaşın görelim. Şu anda avukat arkadaşlarımız bazı belgeleri inceliyor gerekirse yine dava açılır ama üyenin parasının, hakkı benim acımda sonuna kadar aranacaktır. Ben o sendikayı kurarken kendi kendime söz verdim kimsenin hakkını kimseye yedirmeyeceğim DEDİ

Hasan ÇİYDEM ’in yönetime el çektirilerek kayyum atanması istekli davanın yarın bir duruşması gerçekleşecek. Özel Güvenlik Sektör üzerinde çalışan ve sendika üyelerini bilgilendirme amaçlı konuyu takip etmeye devam edeceğiz.

Alttaki linklere tıklayarak geçmişte Erdal Ervan’ın geçmiş röportajını okuyabilirsiniz

ERDAL ERVAN’ın İLK RÖPORTAJI

600 BİNLİK EV HABERİ

KAYYUM İSTEMLİ DAVA HABERİ

BOLAT ANKARALI SUÇ DUYURUSU HABERİ

 

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu