özel güvenlik alımları

İl sağlık müdürlüğü özel güvenlik dahil 250 işçi alımı gerçekleştirecek

İl sağlık müdürlüğü özel güvenlik dahil toplamda 250 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Korona virüs nedeni ile iş alımlarının neredeyse durma noktasına gelmişti. Ve 1 haziran normalleşme sonrası gerek kamu kurum gerekse özel sektör eleman alımlarına hız kazandırdı. Ülkemizde pandemi dönemi döneminin zorlu geçmesi sonucu sağlık bakanlığı çeşitli illere işçi alımı gerçekleştiriyor. Bu kapsamda İstanbul il sağlık müdürlüğü personel alımına gitti ve 9 farklı branşta toplamda 250 personel alımı gerçekleştirecek. İstanbul da kurulacak yeni hastane için 3 bin sözleşmeli personelinin yanında 250 işçi alımı için kadro statüleri aşağıdaki gibidir.

Sağlık bakanlığı personel dağılımı

Sağlık bakanlığı İstanbul valiliği il sağlık müdürlüğü 1 nolu döner sermaye işletmesi bünyesinde 9 farklı statüde sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda bay/bayan arasındaki personel dağılımı

 1. Kaynakçı – 5
 2. Biyomedikal cihaz elemanı – 17
 3. İnşaat boyacısı – 13
 4. Temizlik elemanı – 108
 5. Bilgisayar sistem ve kurulum bakım elemanı – 21
 6. Elektrikçi – 27
 7. Güvenlik görevlisi (Silahsız) – 29
 8. Isıtma ve sıhhat tesisatçısı – 21
 9. Marangoz – 9

Sağlık bakanlığı işçi alımı başvuru detayları

Sağlık bakanlığı il sağlık müdürlüğü personel alımı 17 haziran 2020 tarihinde başlamış olup, en geç 22 haziran 2020 tarihine kadar başvurularını yapılması gerekmektedir. Başvurular internet ortamından işkur sitesinde yapılmaktadır.

İl sağlık müdürlüğü özel güvenlik

Özel güvenlik başvuru şartları

İlgili kanun, yönetmelik, yönerge, tebliğ, genelge, genel yazı, hizmet sözleşmesi, iç talimatname, görev emri vb. mevzuatta belirtilen koruma ve güvenlik hizmetleri ile idare tarafından verilen kendi görev alanı ile ilgili diğer hizmetleri yürütecektir. 

 1. En az ilköğretim mezunu şartı aranmaktadır. (silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.)
 2. Özel Şartlar : 5188 SAYILI ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİNE DAİR KANUN’UN 14 ÜNCÜ MADDESİNDE BELİRTİLEN ÖZEL GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİNİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞ OLMAK. ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİP OLMAK. 
 3. (YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ GÜVENLİKLE İLGİLİ FAKÜLTE VE MESLEK YÜKSEK OKULLARINDAN MEZUN OLANLARDAN GÜVENLİK TEMEL EĞİTİMİ ŞARTI ARANMAZ.)  2. ENGELLİ VEYA ESKİ HÜKÜMLÜ OLMAMAK

Diğer personel alım detaylarını aşağıda verdiğimiz linki tıklayarak detaylarını öğrenebilirsiniz.

İl sağlık müdürlüğü özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı