özel güvenlik alımları

ilkokul mezunu kamuya özel güvenlik alımı

ilkokul mezunu kamuya özel güvenlik alımı

Türkiye iş kurumu en az ilköğretim özel güvenlik alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşkur ile Karadeniz teknik üniversitesi (KTÜ) özel güvenlik görevlisi alımını yapılacak. ÖGG personel alımı iş kurun resmi sitesinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvurunun son tarihi ise 23 haziran ‘a kadar aşağıda vermiş olduğu linki tıklayarak, başvurularını gerçekleştirilebilecek. KTÜ güvenlik görevlisi alımı şartlarını özel güvenlik haber olarak detaylarını sizlerle paylaşacağız.

Karadeniz teknik üniversitesi 8 adet özel güvenlik alımı için İŞKUR’un resmi sitesi üzerinden ilan yayınladı. İŞKUR’un resmi sitesinde kamu ilanları bölümünde en az ilköğretim en yüksek ise ortaöğretim mezunu 8 kişi olmak üzere silahsız özel güvenlik görevlisi alımı yayınladı.

Özel güvenlik için aranan şartlar

  • En az ilköğretim, en fazla ortaöğretim mezunu olmak
  • Özel güvenlik sertifikasına sahip olması gerekmektedir.
  • Başvuru tarihi itibari ile 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.
  • Görevini icra etmekte herhangi bir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.
  • Görev yapacağı iç ve dış mevkilerde vardiyali sistemde çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi kura çekimi

1-Noter Huzurunda kura çekimi 10.07.2020 günü; saat:13.00’de; KTÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Kura tarihi ve saatinde herhangi bir değişiklik olması halinde www.ktu.edu.tr internet adresinden duyuru yapılacak olup bu ilan tebligat niteliğinde olduğundan adaylara ayrıca herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. COVİD-19 salgını sebebiyle alınacak önlemler kapsamında kura işlemine görevli personel haricinde hiç kimse alınmayacak olup, Kura çekilişi daha sonra üniversitemizin www.ktu.edu.tr internet adresinden duyurulacak olan sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacaktır.

2- İŞKUR tarafından gönderilen nihai listeler, noter kurası sonucu hak kazanan asıl ve yedek adayların listesi, işe başlayacak adaylar için istenilen belgeler www.ktu.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

3-Göreve başlamaya hak kazanan adaylar Atamaya Yetkili Amirin olur işlemleri sonucunda belirtilecek tarihte göreve başlayacaktır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin işe başlama işlemi geçersiz sayılacaktır.

Başvuru yapmak için linke tıklayınız

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu