özel güvenlik alımları

İller bankası güvenlik alımı

İller bankası güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına birçok branşta ve birçok ilde personel alımı yapmaya devam ediyor. Korona virüs salgını sonrası istihdamın artırılması ve kurumların eksik personellerin giderilmesi bakımında birçok ilde kamu personel alımı yapılmakta. Bu kapsamda ise iller bankası silahlı özel güvenlik alımı yapacak. Toplamda 8 kişi istihdam edilecek.

İl bankası özel güvenlik alımı

İl bankası özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Bu açıklanan ilanda Konya bölge müdürlüğü hizmet binası, ek hizmet binası, bahçe ve hizmet binası alanlarında görevlendirmek üzere 8 silahlı özel güvenlik personeli alacak. Yakılacak olan alımda 2 yıllık sözleme yapılacağı belirtiliyor.

Özel güvenlik alım detayları

Özel güvenlik alımı basın ilan kurumu tarafından duyuruldu. Yapılan duyuruda teklifler, ihale tarih ve saatine kadar İLLER BANKASI A.Ş. KONYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ EVRAK KAYIT SERVİSİ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. iller bankası güvenlik alımı başvuru detaylarını incelemek için ilan gov tr sitesinde yayınlanmış olup aşağıda verdiğimiz link üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Başvuru detayı

 

İlgili Makaleler

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün