özel güvenlik alımları

İşkur 398 özel güvenlik görevlisi arıyor

İşkur çeşitli proje ve kurumlara 398 özel güvenlik alımı yapacağını belirtti. İlan ile ilgili Ogg haberler olarak detayları haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

İşkur son dönemlerde çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımlarına hız kazandırdı. İstihdama hız kazandırmaya çalışan işkur kamu kurumlarının yanı sıra, özel sektöre de hız verdi. Bu kapsamda ise özel sektör ve kamu kurumları toplamında 398 özel güvenlik görevlisi ilanı yayında. Çeşitli illeri kapsayan ilanlar detaylarını sizleri sunacağız.

Özel güvenlik ilanları için genel şartlar

İletişim kabiliyeti iyi derecede olması

Fizik ve diksiyon uyumluluğunun olması

Bay adaylar için boy minimum 1,73 olması

Bayan adaylar için boy 1,63 minumim olması

18 yaşını doldurmuş 32 yaşını geçmemiş olması

Bay adaylar için askerlik sorunun olmaması

En az ilköğretim mezunu olması

Başvuru yapacak adaylar, pandemi dolayısı ile İŞKUR’un resmi sitesi üzerinden başvuru yapabilecekleri gibi. Alo 170 üzerinden de başvuru gerçekleştirebilirler.

Bulundugunuz ilde güvenlik alımı olup olmadığını iş kurun resmi sitesine girip, iş kategorisi bölümüne ‘’güvenlik görevlisi’’ yazıp bulunduğunuz ili ise şehir kısmına belirterek arama yapmanız gerekmektedir. Alım olacak proje ve kurumlar arasında ekstra alım şartı koyabilmektedir. https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün