Sürekli İşçi Alımı

işkur belediye personel alımı en az ilkokul mezunu

işkur belediye personel alımı gerçekleştiriyor. Kamu kurum ve kuruluşları içerisinde en çok personel ihtiyaç duyan belediyeler çeşitli illerde değişik pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. İstihdamın artırılması adına eksikliklerini gideren belediye başkanlıkları Türkiye iş kurumu üzerinden çeşitli pozisyonlarda görevlendirmek adına ilanlar yayınladığı görülmekte. bu kapsamda ise 2 belediye başkanlığı en az ilkokul mezunu olmak şartı ile toplamda 38 personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İşkur belediye alımları

Afyonkarahisar Emirdağ ve Bolvadin Belediye Başkanlıkları Üç Hilal Ltd. Şti. ve Bolgiysan A.Ş. tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilanlara göre alınacak 38 personelin 15 Kat Hizmetleri Görevlisi, 21 Park Bahçe Elemanı, 1 Beden İşçisi ve 1 Büro İşçisi olarak geçici kadroda kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Belediye alımı başvuru tarihleri

Türkiye iş kurumu, kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre başvuru tarihleri 09.02.2021 tarihine kadar başvuru gerçekleştirilebileceği belirtildi. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda link olarak belirttiğimiz başvuru kılavuzdaki adresine başvuru yapabilecekler. başvuru yapacak adayların için başvuru branşları aşağıdaki gibi dağılım gerçekleştirilmekte.

işkur belediye personel alımı
işkur belediye personel alımı

Beden İşçisi için aranan nitelikler (1 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az İlkokul mezunu olmak ve Emirdağ ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Büro İşçisi için aranan nitelikler (1 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, En az Lise mezunu olmak ve Emirdağ ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Nüfus cüzdan fotokopisi, Son 6 ay içinde çekilmiş 2 vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı ve Diploma fotokopisi istenmektedir.

Üç Hilal Ltd. Şti. başvuru kılavuzu.

Bolgiysan A.Ş. adaylar için başvurular ne zaman yapılacak

Adaylar başvurularını 9 Şubat 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Başvuru şekli ve yeri

Başvurular başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine yapılacaktır.

Kat Hizmetleri Elemanı için aranan nitelikler (15 personel)

Türk vatandaşı olmak şartı aranmaktadır.

Park Bahçe Elemanı için aranan nitelikler (21 personel)

Türk vatandaşı olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi ve 2 adet fotoğraf istenmektedir.

Bolgiysan A.Ş. başvuru kılavuzu.

işkur belediye personel alımı hakkında daha fazla bilgi için sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu