Sürekli İşçi Alımı

işkur bir çok ilde 89 yevmiyeli personel arıyor

İşkur – İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre Türkiye iş kurumu ‘dan Personel Alımı Başvuruları Başladı. İlgilenen adaylar için başvurular başlamış olup başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Tüm detaylar haberimizde…

Tecrübe Şartı Yok. İstanbul ve Ankara dahil 26 Şehre İŞKUR‘dan Personel Alımı Başvuruları Başladı

Türkiye iş kurumu üzerinden duyurular yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 26 farklı şehre personel alımı yapılacağına yer verildi.

İŞKUR ‘dan farklı şehirlere personel alımı.

Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden duyuru yayımlandı. Hafta sonu yayımlanan duyurularda , farklı şehirlere en az ilkokul mezunlarındna personel ve işçi alımı yapılacağına yer verildi. Günlük 89 TL ile çalıştırmak üzere yapılan personel ve işçi alımında başvurular internet üzerinden alınmaya başladı. Biz de özel güvenlik haber olarak bu yazımızda personel alımı ilanlarının başvuru bilgilerine yer verdik.

Türkiye iş kurumu aracılığıyla yayımlanan işbaşı eğitim ve mesleki eğitim kurslarına alınacak adaylar, önce eğitime alınacak. İş başında eğitime alınacak adaylar en fazla 6 ay eğitim gördükkten sonra işi öğrenmei durumunda işe başlayacak ve hem iş hem meslek sahibi olmuş olacak.

GÜNLÜK 89 TL İLE

Türkiye iş kurumu resmi internet adresi üzerinden yayımlanan duyuruda kurs süresinde personelin maaşının İşkur tarafından ödeneceğine yer verilirken , işçiye yapılacak ödemeler ve destekler şu şekilde sıralandı:

BAŞVURU

İlana başvuru yapmak isteyen adayların esube.iskur.gov.tr adresine gitmesi gerekmektedir. Türkiye iş kurumu e sube sayfasında iş arayan kısmından giriş yapacak adaylar, daha sonra üst menüde bulunan ONLİNE İŞLEMLER kısmına tıklayacak ve aşağıraki resimde görülen adımları takip ederek kurs başvuru sayfasına gidecek.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı