özel güvenlik alımları

İşkur güvenlik alımı kadrolu ve özel sektör üzerinden 451 personel alınacak

İşkur güvenlik alımı yapmaya devam ediyor. son dönemlerde Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanlar hız kazanmaya devam ediyor. kamu ve özel sektör üzerinde eleman eksiklikleri tamamlamaya çalışan kurumlar işkur aracılığı ile ilan yayınlama devam ediyor. Türkiye geneli toplam 451 özel güvenlik personeli aranmakta. Kamu kurum ve kuruluşlarına aranan personel sayısı 35 kişi olurken bu kurumlar: Selçuk üniversitesine 22, Erzurum teknik üniversitesine 8, Selçuk üniversitesi rektörlüğüne ise 5 kişi olmak üzere işkur güvenlik alımı gerçekleştirmekte. Kamu özel güvenlik alımı ‘nda lise mezunu şartı ve 35 yaş şartı bulunmaktadır.

Özel sektör güvenlik alımı

Türkiye genelinde çeşitli illerde özel sektöre 416 kişi, işkur güvenlik alımı ‘da gerçekleştirmek. Şartlar bulunulan il ve projeye göre şartlar değişiklik göstermektedir. İlköğretim mezunu olarak 292 özel güvenlik görevlisi aranırken, 124 kişi ise lise ve dengi öğretim mezunu şartı aramaktadır. Alım gerçekleştirecek iller ise: Ankara, Tekirdağ, Konya, Erzurum, Mersin, İstanbul, Trabzon, Denizli, Balıkesir, Bursa, Aydın, Yozgat, Edirne, Kırklareli, Niğde, İzmir,  Ardahan, Kocaeli, Gaziantep, Sakarya, Muğla, Adana, Isparta, Düzce, Elâzığ illerinde işkur üzerinden alım gerçekleştiriyor.

İlanlara başvurabilmenin için belirttiğimiz linke tıklayarak iş kurun resmi sitesine giriş yapıp arama bölümüne ‘’güvenlik görevlisi’’ yazıp, bulunduğunuz İl’i seçerek arama yapmanız gerekmektedir.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

Başvuru için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu