özel güvenlik alımları

İşkur güvenlik görevlisi olarak 433 kişilik alım yapıyor (özel sektör)

İşkur güvenlik görevlisi olarak bir çok ilde alım gerçekleştirmeye devam ediyor. Türkiye iş kurumu son dönemlerde bir çok kamu kurum ve kuruluşuna alım yapmaya devam ederken, özel sektörde çalışmak isteyen veya kriterleri tutmayan kişiler için ise değişik ilanlar yayınlama devam ediyor. bir çok ilde işkur aracılığı alım yapan şirketler başvurularda kriterler aramakta olduğu bilinmektedir. Toplamda 433 kişi işkur üzerinden alım yapacak olan şirketler

276 ilköğretim mezunu Özel güvenlik alımı yapılacak

Bilindiği üzere özel güvenlik iş arayan kişilerin en çok sorun yaşadığı sorunların başında gelen öğretim mezuniyeti sıkça gündeme geldiği biliniyor. Çeşitli ilerde ilköğretim mezunu olarak 276 alım yapılacak bu iller ise: Aydın, Tekirdağ, İstanbul, Edirne, Ankara, Kırklareli, Niğde, İzmir, Balıkesir, Denizli, Yozgat, Ardahan, Kocaeli, Sakarya, Mersin, Antalya, Düzce, Gaziantep güvenlik görevlisi arayan iller arasında. Bulundugunuz ilde alım gerçekleştiren ilana başvuru yapabilmeniz için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx linkini tıklayıp il bölümüne bulunduğunuz ili yazıp meslek bölümüne ise ‘’güvenlik görevlisi’’ yazarak arama yaptırmanız durumunda ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Adsız
İşkur güvenlik görevlisi

157 özel güvenlik görevlisi ortaöğretim mezunu alım gerçekleştiriliyor

Ortaöğretim mezunu olarak ise, Ankara, Bursa, Tekirdağ, Aydın, İstanbul, Yozgat, Edirne, Kırklareli, İzmir, Balıkesir, Denizli, Yozgat, Ardahan, Kocaeli, Gaziantep, Kırıkkale, Mersin, Antalya, Adana, Konya, Sakarya, Düzce, Elâzığ, Kayseri illerine özel güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır.

Adsız 1
İşkur güvenlik görevlisi

İşkur güvenlik görevlisi alımları için bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu