Sürekli İşçi Alımı

işkur hastane personel alımı 5 hastaneye

işkur hastane personel alımı yapıldığını duyurdu. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 5 hastane temizlik personel alımı yapıldığını belirtti. İşkur hastane personel alımı olarak temizlik işçisi statüsünde olmak üzere 5 hastane için geçerli olduğu belirtildi. Korona ’nın ülkemiz üzerinde yaygın olarak yayılmasının ardından en çok personel ihtiyaç duyulduğu birimlerin başında hastaneler geldiği bilinmektedir. Gerek sağlık bakanlığına bağlı hastaneler gerekse özel hastanelerde sıkça değişik branşlarda personel alımı yapılmaktadır. Bu kapsamda ise 5 hastanenin temizlik personeli ihtiyacı için acılan ilan detayları özel güvenlik haber (ogg haber) sitemizin detayında.

Hastanelere işçi alımı

En az ilköğretim mezunların başvuru yapabileceği hastanelere işçi alımı Türkiye iş kurumu üzerinden başvuru gerçekleştirebilecekler. Hastane personel alımı başvuru şartları ise;

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

– Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

– Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

işkur hastane personel alımı

– Askerlik durumu itibariyle;

  1. a) Askerlikle ilgisi bulunmamak,
  2. b) Askerlik çağına gelmemiş bulunmak,
  3. c) Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

– 657 sayılı Kanun’un 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak.

– Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak.

İşkur hastane alımları adres bilgileri

Türkiye iş kurumu üzerinden aktif olan işkur hastane personel alımı detayları için aşağıda belirttiğimiz link üzerinden tıklayarak direk başvuru gerçekleştirebilirsiniz. E-işkur şifresi olmayan vatandaşlar ise alo 170 üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceklerdir.

başvuru için Tıklayınız

işkur hastane personel alımı hakkında en hızlı bilgi için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu