Sürekli İşçi Alımı

İşkur iş ilanları çay ve temizlik elemanı alıyor 1180 kişi

İşkur iş ilanları çay ve temizlik, ihtiyaçlarını gidermek için bir çok ilde temizlik personeli aramak. Son dönemlerde pandemi döneminin zorlu geçmesi nedeni ile işkur ve normal iş ilanlarının azaldığı bilinmektedir. Pandemi döneminin 1 haziran itibari ile azalması ile işkur iş alımlarında hız kazandırdı. Bu kapsamda gerek kamu kurum ve kuruluşları, gerekse özel sektörde bir çok iş kolunda eleman ihtiyaçlarını karşılamak adına ilanlar yayınlanmakta. İstihdam bakımında olumlu sonuçlar beklenmekte. İşkur İş İlanları çay ve temizlik alım detayları haberimizde.

İşkur temizlik iş ilanları

İşkur özel sektörde bir çok ilde  temizlik iş ilanları yayınlamakta. Alımlarda bir çok ilde gerçekleşmekte ve herhangi bir yaş şartı aranmamakta olup. Bazı illerdeki alımlar için belli kriterler konulmakta ve proje sorumlulukları ön mülakat gibi bir görüşme isteyebilmektedir. Temizlik personeli yanında çaycı statüsünde görevlendirilecek personellerde ihtiyaca göre alım gerçekleştirilecek.

arama
İşkur iş ilanları çay ve temizlik

İşkur başvuru

İşkur aracılığı ile yapılan alımlar pandemi dolayısı ile e-işkur aracılığı ile internet ortamından gerçekleştirilmektedir. Bir çok ilde alım gerçekleştirildiği için proje sorumlulukları çeşitli şartlar koyabilmektedir. Aşağıdaki verdiğimiz linki tıklayarak arama bölümüne ‘’temizlik görevlisi’’ yazıp, il bölümüne ise ‘’ikametgah ettiğimiz il ve ilçeyi’’ yazarak özel sektörde alım gerçekleştiren kuruluşlardan kriterinize uyan ilana direk başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

İşkur: Baglantı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu