Sürekli İşçi Alımı

işkur kamu dışı 18 45 yaş arası en az ilkokul mezunu

işkur kamu dışı sürekli işçi alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye iş kurumu, işkur kamu dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye 18 ile 45 yaş arası en az ilkokul mezunu 30 personel alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapmak isteyen işsiz vatandaşlar işkur ‘un ilanlarını takip etmeye devam ediyor. Korona virüs sonrası ekonomik sıkıntının artması ve işsizliğin yoğun şekilde büyümesi sonrası iş arayan birçok vatandaş iş bulmakta zorluk çeker hale geldiği bilinmektedir.

Bu sorunların başında ise kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde yaş şartı konması oldu. En son yayınlanan ilana göre ise belediye 18 ile 45 yaş arası 30 kişi işkur kurum dışı personel alımı yapacağını duyurdu.

Kütahya belediyesi en az ilkokul mezunu işçi alımı

En az ilkokul mezunu ve 18 – 45 yaş arası personel alımı yapacağını duyurdu. İlana son başvuru tarihi ise 12.02.2021 tarih olarak belirlendi.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kütahya belediyesi işçi alımı ilanı son başvru tarihi 12.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

http://kutahya.bel.tr/isbasvuru.asp

ALIM YAPILAN KADROLAR

2 adet Demir Bağlama Ustası alımı

2 adet Sıvacı alımı

1 adet Sıhhi Tesisatçı alımı

2 adet Seramik ve Mermer Ustası alımı

2 adet Marangoz alımı

2 adet Kaynakçı alımı

1 adet Alçı ve Asma Tavan Ustası alımı

12 adet Beden İşçisi alımı

1 adet İnşaat Mühendisi alımı

1 adet Beko-Loder alımı

işkur kamu dışı
işkur kamu dışı
işkur kamu dışı
işkur kamu dışı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER
  1. Kütahya 30 eleman ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. Kütahya 30 eleman ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. Kütahya 30 eleman ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. Kütahya 30 eleman ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. Kütahya 30 eleman ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

işkur kamu dışı ilanlar hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu