iskur iş ilanı

iskur kamu disi ilan yayınlandı 71 kişi

iskur kamu disi ilan bugün itibari ile başladı. Türkiye iş kurumu, iskur kamu disi personel alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre 71 personel istihdam edilecek.

Yayınlanan ilanda farklı branşlarda istihdam edilecek iskur kamu disi ilan detayları ogg haberleri detayında. Belediye başkanlıkları kurumlarda eksik personel ihtiyacını gidermek ve istihdamın artırılması adına kurum dışı personel alım kategorisinde ilan yayınlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Beykoz belediyesi bünyesindeki eksik personel ihtiyacı için 71 kişilik kadro açtı. Yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu şartı aranmaktadır.

Belediye işçi alım dağılımı

Belediye işçi alım için ilana için branş dağılımı şu şekilde belirlendi.

  • 51 Aşçı Yardımcısı – Mutfak Komisi,
  • 3 Aşçı,
  • 5 Barista,
  • 5 Bulaşıkçı,
  • 5 Garson,
  • 2 Temizlik Elemanı,

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Beykoz Belediyesi personel alımı için adaylar başvuru yapabilmek için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşından büyük olmamak, En az ilkokul mezunu olmak, Ayakta çalışmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Tercihen Beykoz’da ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Belediyenin personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 15 Haziran 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 16 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvuru için kısa bir süre verilmiş olup başvuru yapmak isteyen adaylar şahsen Adli Sicil belgesi ile yapılacaktır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: