Toplum Yararına Program

işkur okullara güvenlik alımı ve temizlik alımı ilk ilan açıldı

işkur okullara güvenlik alımı ve temizlik personeli ihtiyaçlarını gidermek adına ilk il typ başvurusu ‘nu başladı. Ülkemizin son dönemlerde ekonomik bir zor süreçten geçtiği bilinmekte. Bu nedenle iş ilanlarında bir eksilme yaşanırken, işten çıkartılmalarda bir hayli gözlere çarpar şekilde yoğunlaştı.

Dünya ve ülkemizi etkisi altına alın covid-19 salgını nedeni ile çocukların etkilenmemesi için erken kapanırken, 2020 – 2021 yılı eğitim ve öğretim yılının da erken açılmasına neden oldu. Okulların açılmasına kısa bir süre kalmışken Toplum yararına program (Typ güvenlik ve Typ temizlik) kapsamında işkur personel alımına bugün itibari ile başladığı görülmekte.

typ meb güvenlik ve temizlik alımı elazıg da başladı

07.08.2020 tarihi itibari ile Elâzığ ilinde ilk toplum yararına program kapsamından alım ilanı Türkiye iş kurumu tarafından yayına girdi. Bu bağlamda özel güvenlik görevlisi ve meb bakım onarım ve temizlik personeli olarak toplam 763 kişi istihdam edecek. Elazıg ilinde bulunan adaylar aşağıdaki verdiğimiz linki tıklayarak bulundukları ilçeyi seçerek başvurularını gerçekleştirebilirler. E-işkur şifresi olmayan adaylar ise alo 170 arayarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler.

başvuru için tıklayınız

işkur okullara güvenlik alımı ile alakalı daha fazla bilgi için özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu