özel güvenlik alımları

İşkur özel güvenlik alımı gerçekleştiriyor 18 ilde 232 kişi başvuru şartları nelerdir?

İşkur özel güvenlik görevlisi, olarak Türkiye genelinde 232 kişiyi özel sektörde istihdam edeceğini duyurdu. İşsizliğin yoğun olarak geçtiği son dönemlerde, korona virüs nedeni ile işçi alımlarında zor günlerden geçtiğimiz bilinmekte.

Özel sektörde virüs nedeni ile yaklaşık 70 bin işçinin işlerine son verildiği, geçtiğimiz günlerde securitaş Türkiye disbirotörü tarafından açıklamalarda duyurulmuştu. 1 haziran itibari ile Türkiye genelinde normalleşmeye adım atmamızla beraber kamu kurum ve özel sektör tekrar elaman alımlarına başladığı görülmekte. Bu kapsamda bir çok ilde özel güvenlik görevlisi istihdam edilmek üzere işkur aracılığı ile alım gerçekleştirilecek. Silahlı/silahsız olarak çalışılacak projeye bağlı olarak eleman ihtiyacı duyan işverenler işkur aracılığı ile alım gerçekleştirecek.

İşkur özel güvenlik alımı gerçekleştirecek iller

Birçok ilde işkur güvenlik alım gerçekleştireceği duyurdu, bu alımların gerçekleşeceği iller ise, Mersin, İstanbul, İzmir, Trabzon, Kahramanmaraş, Tekirdağ, İzmir, Ankara, Denizli, Balıkesir, Aydın, Konya, Yozgat, Edirne, Kırklareli, Sakarya, Niğde, Isparta,

İşkur özel güvenlik alımı başvuru şartları

İŞKUR’un resmi sitesinde yayınlanan ilanları başvuru şartları, bulunan ilana göre değişiklik gösterse de genel anlamdaki şartları

Silahlı/silahsız özel güvenlik kimlik kartı sahibi olmak

30 yaş aşmamış olması gerekmekte (ilana göre değişiklik gösterebilir)

Lise mezunu olmak gerekmektedir (ilana ve projeye göre değişiklik gösterebilir

Aşağıdaki vermiş olduğumuz iş kurun resmi sitesindeki iş detaylar linkini tıklayarak bulunduğunuz ildeki alım ile ilgili detayları inceleyebilir, şartları uyması halinde online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Linkin Ana sayfaya yönlendirmesi durumunda arama bölümüne güvenlik görevlisi yazıp, bulunduğunuz il’i seçmeniz halinde detayları görebilirsiniz.

ilanların detayı için tıklayınız

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu