Toplum Yararına Program

işkur son dakika 600 typ personel alımı yayınladı

 

işkur son dakika olarak 600 toplum yararına program kapsamında personel alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşlarında 9/6 aylık süre zarfında süreli personel alımı yapmaya devam ediyor. Son dönemlerde korona virüs salgının artması ile istihdamı sağlamak adına birçok il ’de çeşitli kurumlara personel alımı yapıyor. 26.12.2020 tarihinde işkur son dakika olarak 600 yeni personel alımı yapacağını duyurdu.

 

Alım yapacak kurumlar ise: kaymakamlık köylere hizmet personeli, il özel idaresi, belediye başkanlığı, il sağlık müdürlüğü olarak belirlendi. Detaylar özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

 

İşkur typ alımları tekrar aktif oldu

 

Adeta dünyayı kasıp kavuran ve ülkemizde de can kayıtlarının hızlı şekilde artış yaşanmasına neden olan korona virüs salgını nedeni ile bilindiği gibi ülkelerce zorluklar çekilmeye devam etmektedir. Bu salgının en büyük etkilerinin başında ise ekonomik sıkıntılar ve işsizliğin yoğunlaşması olarak görülmektedir. Hükümet yetkilileri ise istihdamın sağlanması ve kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile çeşitli branşlar da personel alımı yapmaya devam ediyor.

 

Erzincan il sağlık müdürlüğü typ alımı

 

Erzincan il sağlık müdürlüğü kurum içerisinde personel eksikliğini gidermek amacı ile işkur son dakika ilanı yayınladı ve bu kapsamda, çevre temizliği statüsünde 200 typ personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru tarihi 26.12.2020 ile 27.12.2020 olarak belirlendi.

 

Üzümlü belediyesi typ alımı

Toplum yararına program kapsamında Erzincan üzümlü belediyesi ise 200 kişilik bir ekip ile çevre temizliği ve kamusal altyapının yenilemesi statüsünde görevlendirmek üzere personel alımı yapacak. Başvuru tarihleri ise 26.12.2020 ile 27.12.2020 tarihleri arasında geçerli olacak.

 

Erzincan il özel idaresi typ alımı

Erzincan il özel idaresi ise kurumdaki eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile toplamda 100 kişilik personel alımı yapacak. Çevre temizliği ve kamusal altyapının yenilemesi alanlarında görevlendirilecek personellerin başvuru tarihleri ise 26.12.2020 ile 27.12.2020 olarak belirlendi.

 

Erzincan üzümlü kaymakamlığı typ alımı

Erzincan üzümlü kaymakamlığı ise köylere yardım hizmeti görevini sağlamak amacı ile 100 kişilik personel alımı yapacak. Türkiye iş kurumu (işkur)aracılığı ile yayınlanan ilanda başvuru tarihi olarak 26.12.2020 ile 27.12.2020 tarihi arasında başvurularını gerçekleştirebilecekler.

 

İşkur son dakika ilanlarına başvuru yapacak adaylar aşağıda belirlediğimiz linke tıklayarak detayları inceleyebileceği gibi başvurularınızda gerçekleştirebilirler.

Başvuru için  Tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu