Toplum Yararına Program

işkur typ alımları 25 kişi

 

işkur typ alımları yapmaya devam ediyor. Toplum yararına program kapsamında kamu kurum ve kuruluşları Türkiye iş kurumu aracılığı ile personel alımı yapmaya devam ediyor. Birçok kurumda 9 aylık ve 6 aylık olarak geçici süre görev yapan typ işçi alımı son dönemlerde il sağlık müdürlükleri aracılığı ile personel istihdam etmekte. Son dönemlerde korona virüs salgının ülkemizde tavan yapması ile birçok il sağlık müdürlükleri toplum yararına program kapsamında 6 aylık süre zarfında personel alımı yapmakta. Haberin detayı ogg haberler sitemizde.

typ alımı

typ alımı kapsamında çorum il sağlık müdürlüğü toplamda 25 kişi olmak kaydı ile Türkiye iş kurumu (işkur) aracılığı ile ilan yayınladı. Çorum il sağlık müdürlüğü, sağlık bakanlığı bünyesinde şoför alımı yapacak.

İşkur kura sonuçları

Çorum il sağlık müdürlüğüne alınacak personeller noter kurası ile belirlenecektir. NOTER KURASI 08.12.2020 SALI GÜNÜ SAAT 14.00 ‘DE İŞKUR DA COVİD-19 SALGINI NEDENİYLE KURA ÇEKİMİ YEREL BASIN HUZURUNDA VE CORUM İSKURUMU İNSTAGRAM VE ÇORUM ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ FACEBOOK ADRESLERİNDEN CANLI OLARAK YAYINLANACAKTIR.

işkur typ alımları başvuru linki

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu