Toplum Yararına Program

İşkur typ başvuru başladı 4 il üzerinde

İşkur typ başvuru bugün itibari ile 4 ilde daha açıldı. Toplum yararında program kapsamında 6 aylık süre ile il sağlık müdürlükleri şoför alımı yapacağını duyurdu. Ülkemizde son dönemlerde korona virüs salgının artmasının üzerine çeşitli zamanlarda il sağlık müdürlükleri personel alımı yapmaya devam ediyor. Neredeyse her gün çeşitli illerde acılan ilanların başvuru süresi 1 gün olarak belirleniyor. Bugün açıklanan iller ve başvuru şekli ogg haberler sitemizin detayında.

Typ işçi alımı

Toplum yararına program kapsamında il sağlık müdürlüklerinde çalışmak isteyen işsiz vatandaşlar neredeyse her gün Türkiye iş kurumu sitelerini takip etmeye devam ediyor. 25.11.2020 tarihi itibari ile il sağlık müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 4 il aktif oldu. Edirne, İzmir, Bilecik ve Gaziantep Şahinbey ilçeleri aktif oldu. Edirne ve İzmir illerinin son başvuru tarihi 25.11.2020 iken Bilecik ve Gaziantep Şahinbey ilçesi 26.11.2020 tarihi son gün olarak belirlendi. Edirne 15, İzmir 200, Bilecik 10, Gaziantep Şahinbey 200 İşkur Typ Başvuru ile 6 aylık işçi alımı yapacak.

İşkur typ başvuru
İşkur typ başvuru

Typ başvuruları ne zaman

Toplum yararına program kapsamında il sağlık müdürlüklerinin acılan ilanlar genel olarak bir gün en fazla 2 gün olmak üzere aktif şekilde yayında bulunmaktadır. İşsiz olan vatandaşların bulundukları ilde açılacak olan iller-i kaçırmaması adına Türkiye iş kurumu ‘nun resmi sitesini her gün takip etmesi gerekmektedir. Özel güvenlik haber sitemizin üzerinden ise her gün işkur typ başvuru ve alım haberlerini okurlarımıza aktarmaya çaba göstermekteyiz. Bizleri takip ederek, güncel typ alımlarından takip edebilirsiniz.

Başvuru yapacak adaylar Tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu