typ işkur

işkur typ başvuru başladı YENİ İLAN

işkur typ başvuru başladı. Toplum yararına program kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyen vatandaşların sabırsızlıkla bekledi işkur typ başvuru belli aralıklarla çeşitli illerde yayınlanmaya devam ediyor. Türkiye iş kurumu, Typ başvuru kategorisinde yayınlanmaya devam ediyor.

İşkur resmi internet sitesinde yayınlanan ilana Isparta belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 30 kişi alım gerçekleştirilecek. Belediye bünyesinde istihdam edilecek personeller çevre temizliği ve park düzenleme görevlerinde istihdam edilecek.

Typ personel alımı 2022

Typ personel alımı 2022 yılında yayınlanan ilana göre Isparta belediye başkanlığı tarafından 30 kişi istihdam edilecek. TYP başvuru ilan numarası 305272 olarak duyurulmuş olup alınacak personeller 15 Şubat 2022 tarihinde işe başlatılacak 16 Mayıs 2022 tarihinde iş bitişi yapılacak ve toplam 90 gün süreli olarak çalıştırılacaklar.

Belediye TYP Personel Alımı Başvuruları

Belediye İŞKUR TYP personel alımı başvurularını sadece Isparta merkez ikametli kişiler yapabilecekler ve 24 Ocak 2022 tarihi ile 28 Ocak 2022 tarihleri arasında başvuruların yapılması gerekiyor.

Başvuru sonrasında Isparta Ticaret ve Kültür Merkezinde 02 Şubat 2022 tarihinde saat 10.00ile 17.00 arasında belirlenen saatte noter kurası ile personel seçimi yapılacak.

2022 TYP Personel Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

2022 TYP personel alımına başvuru yapabilmek için tüm personel adayları için geçerli ve aranan şartlar bulunmakta;

İŞKUR TYP personel alımları başvurusu yapmak isteyen adayların İŞKUR kurumuna kayıtlı işsiz olmaları,

18 yaşını doldurmuş olmaları, emekli ve malul aylığı almıyor olmaları, açık öğretim ve açık lise öğrencileri hariç adayların öğrenci olmamaları, adayın hane gelirinin net asgari ücretin 1,5 katını aşmaması gibi genel şartlar bulunmaktadır.

Başvuru linki 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu