typ işkur

işkur typ ekim başvuru ekranı yayınladı.

İşkur typ ekim ayının ilk haftası olan 1 – 3 Ekim personel alımı yapacağı illeri yayınladı. Türkiye iş kurumu 1 – 3 ekim arasında İzmir, Balıkesir, Ankara alımlarını yayınladı. Toplum yararına program kapsamında özel güvenlik istihdamı yayınlanmazken çeşitli kurumların temizlik personel ihtiyacı için yayınlarına devam ediyor.

Toplum yararına program kapsamında işkur typ birçok kuruma personel almaya devam ediyor. Son yayınlanan ilana göre 1 Ekim ile 3 Ekim arası Ankara, İzmir, Balıkesir personel ihtiyaçlarını typ üzerinden karşılayacak.

Typ işkur alım duyurusu

Typ işkur kapsamında alım ilanları yayınlayarak kurumların eksik personel ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda 3 il için personel alımı yayınlandı. Balıkesir 20 personel alımı gerçekleştirecek. Balıkesir bandırma kaymakamlığı, karesi ilçe müftülüğü, altı eylül müftülüğü ve Edremit müftülüğü personel alım gerçekleştirecek. Başvurular 1 ekim 2021 tarihi bitimine kadar online gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

işkur typ
işkur typ

İzmir typ personel alımı

İzmir typ personel alımı 50 personel alımı gerçekleştirecek. İzmir konak il mftülüğü1 ekim 2021 tarihi bitimine kadar online olarak başvurularını bitirmeleri gerekmektedir.

Ankara typ personel alımı

Ankara typ personel alımı için toplamda 100 kişi istihdam edecek. Ankara İl Müftülüğü, Evren Müftülüğü ve Güdül Belediye Başkanlığı 3 Ekim 2021 tarihi bitimine kadar başvuruları alacak. Adaylar elektronik ortamda işlem yapması gerekiyor.

İŞKUR TYP Başvuru Genel Şartları

En az okur yazar olması, 18 ile 50 yaş arasında olması, her hangi bir yerden aylık almıyor olması ve ilanın verildiği ile veya ilçede ikamet ediyor olması gerekmektedir. 24 ay kuralı olduğu üzere 3 dönem çalışanlar sistem gereği ilana başvuru yapamaz.

Başvuru ekranı

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu yıl meb güvenlik alımı yapmadınız güvenlikleri mağdur ettiniz.net kesin bir açıklama bile yapmıyorsunuz
    Sinir ve stresten tükendik.yeter artık ekmeği izle Oynamayin.acilen açın typ meb okul güvenliği alimini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün