Sürekli İşçi Alımı

izenerji personel alımı toplamda 72 kişi  

izenerji personel alımı işkur üzerinden yayınladığı ilana göre toplamda 72 değişik pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu kurum dışı ilanlar kategorisinde yayınlanan ilana göre 50 özel güvenlik görevlisi 3 inşaat işçisi, 2 şoför, 1 elektrik elektronik teknisyeni, 7 vasıfsız işçi, 1 boya işçisi, 1 kepçe operatörü, 1 torna tesviye teknisyeni, 1 çağrı operatörü ve 1 büro personeli (engelli) alınacağı duyuruldu. Bu işler için son başvuru tarihi ise 25-26 ve 27 Ocak tarihleri olacak. Detaylar özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizin detayında.

izenerji iş ilanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden olan İZENERJİ’ye 50 Özel Güvenlik Görevlisi alınacak. Bu iş için son başvuru tarihi 22 Ocak 2021 Cuma olarak duyuruldu. İŞKUR üzerinden yapılan duyuruda, 1 yıl deneyim istendiği ve alınacak personelin daimi olacağı kaydedildi. Başvuruların sadece İZENERJİ’nin web sitesinde bulunan CV Bankası üzerinden yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara 1 hafta içerisinde dönüş yapılacağı bilgisi paylaşıldı. Çalışma adresi olarak İzmir ve çevresi gösterildi. Vardiyalı çalışma koşullarının esas alınacağı bildirildi. İZENERJİ’nin ilanında başvuru şartları da bulunuyor. Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, geçerlilik süresi devam eden Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartı veya çalışma izni bulunması, İzmir ve çevresinde ikamet etmek ve silahsız ÖGG için en az ortaokul, silahlı ÖGG için en az lise mezunu olmak şartları paylaşıldı.

izenerji personel alımı
izenerji personel alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alımı

izenerji personel alımı şirketlerinden olan İZDOĞA’ya 3 inşaat ustası, 2 şoför, 1 elektrik elektronik teknisyeni, 7 vasıfsız işçi, 1 boya ustası, 1 kepçe operatörü, 1 torna ve tesviye teknisyeni, 1 çağrı operatörü ve engelli kadrosundan 1 büro personeli alınacağı İŞKUR üzerinden duyuruldu. Başvuru tarihlerinin 25 Ocak, 26 Ocak ve 27 Ocak 2021 olacağı duyuruldu. Tüm iş kolları için başvurular İZDOĞA’nın web sitesindeki CV Bankası’ndan yapılacak. Uygun görülen adaylara ise 1 hafta içinde dönüş yapılacağı bilgisi paylaşıldı. Müracaat koşulları olarak, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, adli sicil kaydı bulunmaması şartları duyuruldu.

izenerji personel alımı
izenerji personel alımı

izenerji eleman alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden olan İZELMAN’a 1 sosyal etkinlik sorumlusu, 1 temizlik personeli, 1 büro elemanı, 1 otopark görevlisi alınacak. İŞKUR üzerinden yapılan iş duyurusunda, son başvuru tarihi 22 Ocak 2021 Cuma günü olacağı duyuruldu. Başvuruların sadece 1 sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde olacağı ve mail olarak İZELMAN’a gönderileceği kaydedildi. Başvuru yapan adaylardan sadece uygun görülenlere 1 hafta içinde dönüş yapılacak.

izenerji personel alımı
izenerji personel alımı

izenerji personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu