özel güvenlik iş ilanları

kadrolu güvenlik alımı 13 il 70 kişi

kadrolu güvenlik alımı

Kadrolu güvenlik alımı yayını geçtiğimiz günlerde yayına girdiği bilinmekte. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan 13 ilde 70 kadrolu güvenlik alımı 19.02.2021 tarihi ile başvurular sona eriyor. Son dönemlerde birçok kamu kurumu kadrolu olacak şekilde bir çok ilde ve değişik pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayılmadığımız ilanların hepsi işkur ve resmi gazeteden incelenerek yayınlanan ilanlardan oluşmaktadır.

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız Ticaret bakanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek amacı ile 13 ilde yapacağı 70 özel güvenlik alımı ilanının son günlerine gelmesi nedeni ile uyarı amaçlı bilgilendirme haberi yapılmıştır. Başvuru yapacak olan özel güvenlik görevlileri 19.02.2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Aşağıda belirttiğimiz link üzerinden şartları tutan vatandaşların başvurularını gerçekleştirebilirler.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005885329

kadrolu güvenlik alımı
kadrolu güvenlik alımı

 

özel güvenlik alımı yapılan iller

İstanbul

Kocaeli

Bursa

İzmir

Ankara

Mersin

Edirne

Antalya

Gaziantep

Malatya

Nereden

Diyarbakır

Ağrı

Ticaret bakanlığı güvenlik alımı şartları

1 -Kamu güvenlik ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kamu güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kamu güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

  1. Kamu güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. Kamu güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. Kamu güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. Kamu güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. Kamu güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. Kamu güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

kadrolu güvenlik alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: