özel güvenlik iş ilanları

Kadrolu güvenlik, büro ve destek personeli alımı

Kadrolu güvenlik, büro ve destek personeli alımı yapacağını duyurdu. Birçok kamu kurum ve kuruluşu bünyesindeki eksik personel ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Yılın son aylarında kurumlar personel alımına hız vermiş durumda.

Bu kapsamda üniversite 3 farklı branşta personel alımı yapıyor. İzmir bakırca üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel ihtiyacını gidermek adına ilan yayınlandı. Yayınlanan ilan detayına göre:

 • 1 Büro Personeli alımı için Kadın veya Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP3 puanı isteniyor. Herhangi bir lisans programından mezunu olmak, MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı sertifikasına sahip olmak, Ağ Sistemleri ve Yönlendirme sertifikasına, Veri Analizi ve Raporlama sertifikasına sahip olmak.
 • 1 Büro Personeli alımı için Kadın veya Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP93 puanı isteniyor. Üniversitemiz engelli biriminde çalıştırılmak üzere: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak, Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı İşaret Dili sertifikasına sahip olmak,
 • 5 Destek Personeli alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP94 puanı isteniyor. Ortaöğretim kuramlarının herhangi bir alanından mezun olmak, Temizlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak, Alınacak personel temizlik hizmetlerinde kullanılacaktır.
 • 1 Destek Personeli alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP94 puanı isteniyor. Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, SGK ile belgelendirmek kaydıyla en az 1 yıl bahçıvanlık konusunda deneyim sahibi olmak ve bahçıvanlık eğitimi almış olmak, Seracılık Eğitim Sertifikasına sahip olmak, Süs Bitkileri Yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmak, Alınacak personel bahçe bakım ve temizlik hizmetlerinde kullanılacaktır.
 • 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Erkek adaylar başvurabilir. KPSSP93 puanı isteniyor. Özel Güvenlik ile ilgili herhangi bir önlisans programından mezun olmak.

Bakırçay Üniversitesi personel alımı

657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak ve branşlar bazında özel hususlara haiz olmak gerekiyor.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı şartları

 • Aday 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması,
 • Vücutta görünecek şekilde dövmesi bulunmamak,
 • Vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak,
 • Müracaat tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak,
 • Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak,
 • Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak (kazanan adaylara) gerekiyor.

Destek Personeli alımı şartları

Müracaat tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak şartı var.

Üniversite personel alımı başvuru tarihleri

Adaylar başvurularını 28 Ekim’e kadar yapmaları gerekiyor. Başvurular şahsen veya posta ile aşağıdaki başvuru kılavuzunda belirtilen şekilde yapılabilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün