Sürekli İşçi Alımı

kadrolu işçi alımı

kadrolu işçi alımı için Türkiye iş kurumu, kurum dışı kategorisinde ilan yayınlandı. İşkur birçok kamu kurum ve kuruluşuna kadrolu işçi alımı yanı sıra memur alımıda yapmaya devam ediyor. Türkiye iş kurumu vatandaşlar tarafından en çok takip edilen bir kurum haline gelmesi ise işsizliğin yoğun şekilde artması olarak görülmektedir. Birçok vatandaş pandemi nedeni ile işinden olduğu ve sonrasında tekrar başlayamaması, küçük esnafların maddi sıkıntılar çekmesi nedeni ile ise personel almamasına neden vermekte. Bu nedenle işsiz vatandaşların %90 kamuda kadrolu işçi alımı ilanlarına yönelmesine neden oldu. En son yayınlanan ilana göre ise kadrolu statüde en az ilkokul mezunu 10 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kadrolu işçi alımı 2021

Türkiye iş kurumu, kurum dışından yayınlanan ilana göre Tekirdağ ili kapaklı ile Kırklareli ili Lüleburgaz, Kırklareli bahşılı belediyeler bünyelerinde istihdam ettirmek üzere en az ilkokul mezunu 10 kamu personel alımı yapacağını duyurdu.

Kapaklı belediye personel alım detayları

Kapaklı belediye başkanlığının yayınlamış olduğu iş ilan anına göre başvuru yapacak adaylar 13 Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Kaldırım işçisi pozisyonunda sürekli işçi pozisyonunda alınacak işçilerin aşağıda belirttiğimiz başvuru kılavuzundaki kurum adresine başvuru yapmaları gerekmektedir. Büro personeli statüsünde alınacak işçileri ise kılavuzda bulunan e-posta üzerinden başvuru gerçekleştirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, Çalışmaya engel sağlık problemi bulunmamak ve Son 6 ay Kapaklı ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

Kaldırım işçisi için aranan nitelikler (1 personel)

En az İlkokul mezunu olmak ve Askerlikle ilişiği bulunmamak şartları aranmaktadır.

Büro işçisi için aranan nitelikler (1 personel)

En az Lise mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Kapaklı Belediyesi başvurukılavuzu.

Lüleburgaz Belediyesi için Adaylar Başvurularını ne zaman yapacaklar

Adaylar başvurularını 9 Şubat 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacaktır

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine şahsen yapacaktır.

Veteriner Hekim için aranan nitelikler (2 personel)

40 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış olmak, Vardiya sisteminde çalışabilecek olmak, Yoğun iş temposuna ve esnek mesai uygulamasına ayak uydurabilecek olmak, Veterinerlik fakültesi mezunu olmak, Seyahat engeli bulunmamak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Lüleburgaz ilçesinde ikamet ediyor olmak ve Tercihen Biosidal ürünlerinin kullanım usul ve esasları hakkında yönetmelik kapsamında mesul müdür sertifikasına sahip olmak şartları aranmaktadır. 

Lüleburgaz Belediyesi başvurukılavuzu.

kadrolu işçi alımı
kadrolu işçi alımı

Bahşılı Belediyesi için Adaylar Başvurularını ne zaman yapacaklar

Adaylar başvurularını 8 – 10 Şubat 2021 tarihleri arasında yapabileceklerdir.

Başvurular nereye ve nasıl yapılacaktır

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine yapacaktır.

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak, Daha önce çalıştığı kurumlardan disiplin yönünden ilişiği kesilmemiş olmak ve Bahşılı ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. 

Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi için aranan nitelikler (1 personel)

İlgili bölümden mezun olmak, Bayan olmak ve 30 – 35 yaş arasında olmak şartları aranmaktadır.

Muhasebe Meslek Elemanı için aranan nitelikler (1 personel)

Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olmak, Bayan olmak ve 35 – 40 yaş arasında olmak şartları aranmaktadır.

Sosyolog için aranan nitelikler (1 personel)

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Sosyoloji Bölümünden mezun olmak, Bayan olmak ve 20 – 25 yaş arasında olmak şartları aranmaktadır.

Mezarlık Görevlisi için aranan nitelikler (3 personel)

En az Lise mezunu olmak, Erkek olmak, 30 yaş üzerinde olmak ve Askerlik görevini fiilen yapmış olmak şartları aranmaktadır.

Bahşılı Belediyesi başvurukılavuzu.

kadrolu işçi alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu