özel güvenlik iş ilanları

Kadrolu özel güvenlik alımı 50 kişi

Kadrolu özel güvenlik alımı için ilan yayınlandı. Kamu kurum ve kuruluşları kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek ve istihdamın artırılması adına birçok il ve kurumda personel alımı yapmaya devam ediyor.

Bu kapsamda kurum, kadrolu özel güvenlik alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre toplamda 50 kişi istihdam edilecek. Başvuru yapacak olan adayların, kurumun belirtmiş olduğu şartların taşınması gerekmektedir.

İzenerji özel güvenlik alım detayları

İzenerji özel güvenlik alım için yayınladığı ilan detayları şu şekilde belirlendi.

iş başvurusu yapmak isteyenlerin tutum ve davranış yönünden görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve güvenlik kartlarının bulunması gerekiyor.

İzenerji personel alımı için çalışmak isteyenlerin İzmir il sınırları içinde yaşıyor olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve görevlendirildikleri birimlerde kurallara uygun olarak çalışmaları gerekiyor.

Belediye işçi alımı kapsamı içinde açıklanmış olan alımlar için adayların zaman yönetimi, planlama ve organizasyon kabliyetlerinin olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İzmir belediyesi kamu personel alımı için görev almak isteyenlerin koordinasyon ve takip becerisine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması, raporlama konularında gerekli deneyime sahip olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Bütün başvuru sahiplerinin hızlı problem analiz etme ve çözme yeteneğine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve takım çalışmasına yatkın ve iletişim becerisi yüksek olması gerekiyor.

Özel güvenlik alımı başvuru detayları

Özel güvenlik alımı için yayınlanan ilana göre Son başvuru tarihi resmi olarak 24.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı olan internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru için tıklayınız

Kadrolu özel güvenlik alımı
Kadrolu özel güvenlik alımı

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu