özel güvenlik iş ilanları

Kadrolu özel güvenlik alımı yayınlandı

Kadrolu özel güvenlik alımı için ilan yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre kadrolu şekilde görevlendirilmek üzere güvenlik alım ilanı yayınlandı.

Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı ilan yayınladı. Yayındı. Kamu kurum ve kuruluşları son dönemlerde birçok pozisyonda görevlendirilmek üzere kadrolu şekilde personel alımı yapmakta. Son yayınlanan ilana göre beylikdüzü belediyesi, bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 özel güvenlik alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre en az lise mezunu, devletin güvenliğine karşı işlenmiş suçlara karışmamış olmak gerekmektedir.

kadrolu güvenlik başvuru şartları

kadrolu güvenlik alımı için Beylikdüzü belediyesi personel alımı son başvuru tarihi 30.9.2021 olarak belirtilmiştir.

Başvurular aşağıda yazılı mail adresine fotoğraflı bir özgeçmiş yollanmak sureti ile yapılacaktır.

kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com

Kadrolu özel güvenlik alımı
Kadrolu özel güvenlik alımı


Başvuru Şartları

Bütün adayların Beylikdüzü ilçesinde ikamet etmeleri zorunludur ve tüm kişilerin kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye personel alımı geneli içerisinde başvuru işlemleri gerçekleştirecek olanların erkek olması, 45 yaşından büyük olmaması ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin olmaması gerekiyor.

Beylikdüzü işçi alımı için çalışmak isteyen şahısların ekip çalışmasına yatkın olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve vardiyalı olarak çalışacak düzeyde olması gerekiyor.

Kamu güvenlik alımı için istenilen başvuru işlemlerinde bulunacak bütün vatandaşların emekliliğe hak kazanmamış olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve 18 yaşında büyük olmaları gerekmekte.

İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün