iskur iş ilanı

Kadrolu şoför alımı, 45 yaşını aşmamış en az ilkokul mezunu

Kadrolu şoför alımı için ilan yayınlandı. İstihdamın artırılması ve kurum içerisindeki eksiklikleri gidermek adına birçok il ve kurum eksikliklerine göre ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda ise tüm ilanları okurlarımıza iletmeye devam ediyoruz.

Son dönemlerde birçok kurumun en büyük personel eksikliklerinden olan şoför eksikliği görülmektedir. Birçok kurum ve bunların başında sağlık bakanlıgı ara ara personel alımı yaptığı bilinmekte. Yeni yayınlanan ilana göre İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı faaliyet yürüten İSTAÇ bünyesinde istihdam edilmek üzere 40 kadrolu şoför alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul belediyesi şoför alım şartları

İstanbul belediyesi şoför alım için yayınlanan ilana göre başvuru yapacak olan adaylar 20 – 45 yaş arası olması gerekmektedir ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olması gerekmektedir. Başvuru şartları ise;

bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İstanbul belediyesi (İBB) kurumu olan İstanbul çevre yönetimi (İSTAÇ) personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSTAÇ şoför alımı duyurusu için duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

Kamu personel alımı için başvuracakların 20 ile 45 yaş aralığında bulunması ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Belediye şoför alımı başvuru bilgileri

Kadrolu 40 şoför alımı son başvuru tarihi resmi olarak 21.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri aşağıda yazılı bulunan link üzerinden online yapılacaktır.

Başvuru yapmak için tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: