iskur iş ilanı

Kadrolu temizlik personel alımı

Kadrolu temizlik personel alımı yayınladı. Kamu kurum ve kuruluşları işkur üzerinden personel alımı yayınlamaya devam ediyor. Yılın son aylarına yaklaştığımız gülerde kurumlar bünyesindeki eksik personel ihtiyacını gidermeye devam ediyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarının içinde en çok personel alımı yapan belediye başkanlıkları olduğu bilinmektedir. Birçok branşta yayınlanan ilanlar Türkiye iş kurumu üzerinden gerçekleşmektedir. Bazı belediye başkanlıkları ise belediyelerin resmi sitesinden başvuru almaktadır. Bu kapsamda ise İzmir büyükşehir belediyesine bağlı olarak faaliyet yürüten izenerji bünyesinde görevlendirmek üzere toplamda 10 kadrolu temizlik personeli istihdam edecek. Başvuru yapacak olan adaylar en az ilkokul mezunu şartı aranmaktadır.

İzenerji personel alımı detayları

İzenerji personel alımı için en son 23.10.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar www.izenerji.com.tr sitesinden online olarak başvuru yapabilirler.

Kadrolu temizlik personel alımı
Kadrolu temizlik personel alımı

Başvuru Şartları Nedir?

İzmir işçi alımı için tüm başvuru sahiplerinin en az ilkokul mezunu olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması gerekmekte. İzenerji kamu personel alımı için bütün kişilerin depo ile ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kol gücü gerektiren işlemleri yapabilmeleri gerekmekte.

Kamu iş ilanları için görev almak isteyenlerin tercihen daha önceden tecrübe sahibi olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve mevcut ve karşılaşılması beklenen risklerin tanımlanmasını yapabilmeli.

Temizlik görevlisi alımı iş ilanları kapsamında çalışmak isteyenlerin Genel müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yapması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kaynak: kamu personel alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: