özel güvenlik alımları

Kamu bankası güvenlik alımı 30 kişi yarın son gün

 

Kamu bankası güvenlik alımı yarın son gün olarak görüntülenmekte. Kamu kurum ve kuruluşları son dönemde korona salgını nedeni ile eksik personel ihtiyaçlarını gidermek için adeta yarışa girdiği görülmektedir. 30 kişilik Özel güvenlik görevlisi alımı yanı sıra teknisyen alımı da gerçekleştirilecek. Haberin detayı ogg haberler sitemizin detayında.

Merkez bankası güvenlik alımı

Proje: tam zamanlı / sözleşmeli

30 özel güvenlik alımı gerçekleştirilecek

Türkiye cumhuriyeti merkez bankası ve ihtiyaç duyulan şubeler

merkez bankası guvenlik alimi başvuru şartları

Merkez Bankası adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Merkez Bankası tarafından 2018 yılından sonra yapılan sınavların komisyon mülakat aşamalarından elenmemiş olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Herhangi bir başka kurumda mecburi hizmet şartı olmamak şartları aranacak.

Kamu bankası güvenlik alımı
Kamu bankası güvenlik alımı

Güvenlik alımı başvuru şartları

Banka adaylardan özel olarak aşağıdaki nitelikleri aranacak. Ayrıca adayların Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına (Silahlı) sahip olmaları gereklidir.

Yaş şartı: Adayların 30 yaşından büyük olmamaları gereklidir. Buna göre 01 Ocak 1989 ve sonrası doğumlu olmak.

Eğitim Şartı: Türkiye veya yurt dışındaki denkliği Yükseköğretim Kurulunca tanınmış yükseköğretim kurumlarında lisans veya ön lisans eğitimini tamamlamış olmak.

KPSS Şartı: 2019 veya 2020 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS Lisans) en az 60 KPSSP1 puanı almış olmak. Ön Lisans mezunları için 2018 yılında yapılan veya 2020 yılında yapılacak Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS Ön Lisans) en az 60 KPSSP93 puanı almış olmak.

Boy Şartı: En az 175 cm. boyunda olmak. (Uygulamalı sınav öncesi boy ölçümü tarafımızca yapılacak, bu şartı sağlamayanlar uygulama sınavına alınmayacaktır.)

Kamu bankası güvenlik alımı
Kamu bankası güvenlik alımı

Başvuru şartları

Merkez Bankasının Güvenlik görevlisi alımı için adaylar başvurularına 27 Kasım 2020 tarihi itinbari ile başlayacak. En geç 14 Aralık 2020 tarihine kadar yapılacak başvurular alınacaktır. Adaylar başvurularını sadece Bankanın internet sitesi insan kaynakları sayfasından (insankaynaklari.tcmb.gov.tr), aşağıdaki belgeleri yüklemek suretiyle elektronik yolla yapacaklardır. Şahsen veya posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Detay için Tıklayınız

Kamu bankası güvenlik alımı hakkında daha fazla bilgi için özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün