özel güvenlik iş ilanları

Kamu güvenlik alımı

Kamu güvenlik alımı için ilan yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde belirtilen ilana göre Toplamda 10 kişi olmak şartıyla bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu güvenlik alımı gerçekleştireceğini belirtti.

Kamu kurum ve kuruluşlarının içerisinde en çok personel alımı gerçekleştiren kurumların arasında belediye başkanlıkları oldukları bilinmektedir. Çeşitli illerde ve çeşitli branşlarda bir çok personel istihdam eden belediye başkanlıkları neredeyse her gün değişik pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yayınlamakta. Bu kapsamda ise Manisa belediye başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.  Başvuru yapacak olan adaylar 23 ile 35 yaş arasında olması gerekmektedir.

Kamu özel güvenlik alımı detayları

Kamu özel güvenlik alımı için yayınlanan ilana göre son başvuru tarihi 21.10.2021 tarihi olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan adaylar belediye ’nin resmi sitesinden online başvuru yapmaları gerekmektedir. https://cv.manisa.bel.tr belediye iletişim numarası ise 0 236 45 80 ‘den ulaşılabilmektedir.

Kamu güvenlik alımı
Kamu güvenlik alımı

Belediye güvenlik başvuru şartları

  1. Manisa iş ilanları için çalışmak isteyenlerin önlisans mezunu olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve 23 ile 35 yaş arasında bulunmaları gerekiyor.
  2.  Besot kuruluşu tarafından yayınlanmış alımlar için başvurmak isteyenlerin kişisel gelişimine önem veren, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve özel güvenlik belgesine sahip olmaları gerekmekte.
  3.  Çalışmak isteyen vatandaşların aidiyet duygusuna sahip olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve en az 175 cm boyunda olmaları ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.
  4.  Bütün bay ve bayan adayların etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve Manisa şehrinde ikamet ediyor olmaları ayrıca herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün