Sürekli İşçi Alımı

Kamu güvenlik görevlisi, şoför ve sekreter alımı

Kamu güvenlik görevlisi, şoför ve sekreter alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşları farklı zamanlarda kamu personel alımı yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda bazı belediyeler çeşitli pozisyonlarda istihdamın sağlanması ve eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile Türkiye iş kurumu (işkur) aracılığı ile kamu personel alımı yayınlamakta. Bu kapsamda birçok il özel güvenlik görevlisi şoför ve sekreter alımı yapmaktadır. Ogg haberler sitemizin detayından ilanlara ulaşabilirsiniz.

Belediye personel alımı

Belediyeler personel alımı ‘nı Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlamaktadır. İşkur internet sitesi kamu dışı ilanlar kategorisinden birçok belediye personel alımı ilanına ulaşılabilmektedir. Ogg haberler sitemizde yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu adaylar arasından şoför, sekreter, güvenlik görevlisi, teknisyen, sayaç okuma gibi birçok personel alımı yayınlandı. Kpss şartı aranmamaktadır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlanlara başvuru yapacak adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekmektedir:

  1. Türk vatandaşı olmak.
  2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  3. Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesi’nde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak.
  6. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Bursa iş ilanları

Çorlu

 

 

 

 

 

Kamu güvenlik görevlisi
Kamu güvenlik görevlisi

İZMİR

Tekirdag

Mugla

Kamu güvenlik görevlisi hakkında daha fazla bilgi için bizi facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu