Toplum Yararına Program

Kamu işçi alımı 42 kişi istihdam edilecek

Kamu işçi alımı – son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına işkur üzerinden alımların hızlandığı ve cogu il ve ilçede kadro (sürekli işçi) statüsünde alımlar yapmaya devam ediyor. Türkiye içi kurumu (işkur) aracılığı ile kamu kurumlarına yapılan alımlar devlet personel başkanlığı tarafından ilamlarını yayınlamaktadır. İlanlara İŞKUR ’un resmi sitesinden başvuru yapılabilmesi için İŞKUR’a iş arayanların bilgileri ile girerek başvuru yapabilmekte olup, internet üzerinden online başvuru yapılabilmesi için kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmaları gerekmektedir. İşkur da yayınlanan ilanlardan biri ise Mehmet Akif Ersoy üniversitesine 42 kişilik alım gerçekleştireceğini duyurmuştur.

Kamu işçi alımı

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi bünyesinde farklı pozisyonlarda çalışacak 42 sürekli işçi istihdam edeceğini açıkladı. Bu alımların işkur üzerinden alınacağını belirtilmesi üzerine, kamu işçi alımı hakkında detayları sizler ile paylaşma gereği duyduk.

Kamu işçi alımı
Kamu işçi alımı

Kamu işçi alımı ilanlarının detayı

Mehmet Akif Ersoy üniversitesine 2 değişik pozisyonunda işçi alımı gerçekleştireceğini duyuran işkur bu alımların başlangıç olarak 06/03/2020 tarihinde başlayıp, 12/03/2020 tarihinde son bulacağı belirtilmiştir. 42 işçi alımının 23 servis elemanı (garson) yardımcısı, 19 kişiyi ise temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. İşçi alımını Mehmet Akif Ersoy üniversitesi spor tesisleri müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek.

Kamu işçi Alımı Başvurular başladı

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi alımı için işkur üzerinden yayınlanan ilana işkur resmi sitesinden veya başvuru yapacak kişinin bizzat işkur kurumuna giderek başvurması gerekmektedir. 10/03/2020 tarihinde ilan başvuru kaldırılacak olup, başvuru yapacaklar için son 2 gündür. Yapılan başvuru için aşağıda linke tıklayarak, başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru için TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu