Güvenlik Alımları

kamu işçisi alımı 45 kişi

kamu işçisi alımı – Son dönemlerde işsizliğin yoğun şekilde yaşandığı ülkemizde işsiz olan vatandaşların iş ilanlarını takip ettiği görülmekte. Devlet olarak ülkemizin zor dönemler geçirdiği bu günlerde kamu kurum ve kuruluşları aracılığı ile alımlar gerçekleştirmekte. Bunların bir tanesi ise Çanakkale 18 mart üniversitesi personel alımı gerçekleştirecek. Bu ilan kapsamında Hemşire , sağlık personeli, sağlık teknikeri, büro personeli gibi dallarda eleman ihtiyaçlarını tamamlayacak

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü, 4 D Sürekli İşçi Kadrosundan istihdam edilmek üzere 15 Güvenlik Görevlisi ile 30 Temizlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 2-6 Mart 2020 tarihleri arasında Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğü, Biga Hizmet Merkezi, iskur.gov.tr web adresi ve Alo 170 üzerinden yapılabilecek.

İŞKUR’un haberine göre; Rektörlükten alınan bilgiye göre 30 kişilik Temizlik Görevlisi kadrosu için 18-40 yaş aralığında, en az İlköğretim, en fazla Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olma, askerlikle ilişiği olmamak şartları aranacak. Ayrıca Temizlik kadrosuna başvuranlardan Çanakkale merkezde 24 kişi (Çanakkale/Merkez ikametli), Biga’da 4 kişi (Biga ilçe ikametli) Lapseki’de 1 kişi (Lapseki ilçe ikametli) ve Gelibolu’da 1 kişi (Gelibolu ilçe ikametli) ikamet durumu dikkate alınacak.

kamu işçisi alımı
kamu işçisi alımı

15 kişi alınacak Özel Güvenlik Görevlisi kadrosu için en az lise ve dengi okullardan, en fazla lisans mezunu olma, 10 erkek ve 4 kadın toplam 14 kişi merkez ikametli, 1 erkek Biga ikametli, kadın görevli için 1.65 cm, erkek için 1.75 cm’den kısa boylu olmamak ve boy ölçüsünün santimetre olarak son 2 rakamı ile kilosu arasında (+/- 10kg) 10 kg’dan eksik veya fazla fark olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, Özel güvenlik görevlisi belgesine/kimlik kartına sahip olmak (Silahlı/Silahsız) ve Çanakkale Merkez ilçesinde bulunan yerleşkelerin iç ve dış mekânlarında vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak kriterleri değerlendirilecek.

4 katı asil ve 4 katı yedek için Noter kurası 12 Mart 2020’de saat 15.00’te ÇOMÜ Troya Kültür Merkezinde yapılacak. İşe alım süreci hakkında duyurular www.comu.edu.tr adresinde yayımlanacak.

kamu işçisi alımı
kamu işçisi alımı

Typ çalışanları facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.