Sürekli İşçi Alımı

Kamu işçisi alımı 55 kadrolu beden işçisi

Kamu işçisi alımı yapılacak. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre en az ilköğretim mezunu 55 işçi alımı Türkiye iş kurumu, işkur kurum dışı işçi alımı kategorisinde yayınlandı. Büyükşehir belediyesi bünyesinde değişik görevlerde istihdam edilmek üzere yapılan alımda en az 3500 TL maaş ile göreve başlanacağı belirtildi. Son dönemlerde birçok belediye işçi alımı yaptığı görülmektedir. İstihdamın arıttırılması ve eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile yapılan alımlar hakkında sizlere bilgiler vermeye çalışmaktayız. Bu kapsamda Ankara büyükşehir belediyesinin yapmış olduğu alımda 55 beden işçisi detayları haberimizde.

İşkur kamu işçi alımı

Yayınlanan ilana göre Ankara Belediyesi Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 55 kişilik bir ekibi kendi bünyesinde istihdam edecek. Kamu dışı kamu işçi alımı 55 İşçi istihdam edilecek
Kamu kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanan ilanlarda Ankara Belediyesi Beltaş belediye trafik hizmetleri kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 55 adet Beden İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Beltaş belediye trafik hizmetleri Kamu işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 9.02.2021 tarihinde son bulacaktır.
Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine öz geçmiş göndermeleri gerekiyor.
bilgi@bel-tas.com.tr veya info@bel-tas.com.tr
Güzeltepe mahallesi Simon Bolivar caddesi Dr. Muzaffer Argun apartmanı No: 8 / 7-8 Çankaya – Ankara

Kamu işçisi alımı
Kamu işçisi alımı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.
2 – 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.
3 -55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.
4 -55 adet Beden İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.
5 – 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.
6 – 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.
7 – 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak
8 -55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.
9 -55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.
10 -55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
2. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
3. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
4. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
5. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
6. 55 adet Beden İşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kamu işçisi alımı hakkında daha fazla bilgi için sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu