özel güvenlik alımları

Kamu özel güvenlik alımı 146 kişi olarak gerçekleştirilecek. Şartlar neler ?

Kamu özel güvenlik alımı gerçekleştirmeye devam ediyor. ülkemizin 1 haziran itibari ile normalleşmeye gitti günlerde, kamu kurum ve kuruluşlarına eleman alımları son hızla devam etmekte. Bu bağlamda Tokat Gaziosmanpaşa üniversitesi sağlık araştırma ve uygulama merkezi müdürlüğüne 146 güvenlik personeli alımı gerçekleştirilecek. Güvenlik personelinin yanı sıra hasta bakım personeli, temizlik elemanı  alımı da yapılacağı İŞKUR’un resmi sitesine düşen ilanlardan biri olduğu gözlemlenmekte. başvurulara en son 8 haziran itibari ile son bulacağı belirtiliyor. Kpss şartı aranmadan alım yapacak üniversiteye çok sayıda başvuru olacağı bekleniyor.

İş başvurusu işkur üzerinden gerçekleşecek

Kamu kurumunda güvenlik ve işçi kadrosunda çalışmak isteyenler için başlatılan başvurular 3 haziran itibari ile açılırken, 8 hazirana kadar başvuruların gerçekleştirileceği bilinmekte. Başvurular Türkiye iş kurumu (işkur) üzerinden olacak.

Kamu özel güvenlik alımı
Kamu özel güvenlik alımı

Güvenlik alım başvuruları

  1. En az ilköğretim mezunu olmak gerekmekte
  2. İlan tarihinden itibaren 30 yaşı sınırını aşmamaış olmak gerekli
  3. 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmekte
  4. Üniversitenin her alanında çalışmaya elverişli olması
  5. Erkek adaylar 170, bayanlar için ise 160 cm boy şartı mevcut olup boy ve kilo orantısı %+10 -10
1 1
Kamu özel güvenlik alımı

Diğer branşlar için ise işkur iş arama bölümüne girerek, il tokat seçilip, iş statüsü kamu bölümü seçili olup arama  yaparak kriterleri uyan kişiler başvurusunu gerçekleştirebilir. Özel güvenlik olarak başvurmak isteyenler için ise aşağıdaki linki tıklayarak başvuru yapabilirler.

İlan için Tıklayabilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu