özel güvenlik alımları

Kamu özel güvenlik alımı 27 kişi kura ile alınacak

Kamu özel güvenlik alımı yapılacak ve alımlar noter kura çekimi ile belirleneceği işkur aracılığı ile duyuruldu. Belirtilen kriterlere uygun Selçuk üniversitesi 27 özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. İlan yayında olduğu tarihlerde alım gerçekleştirilecek. Selçuk Üniversitesi hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında İş-Kur üzerinden 27 Sürekli işçi alınacaktır.

Güvenlik görevlisi için genel şartlar

Kura sonucunda kazanan adaylar. 4857 sayılı iş kanunu çerçevesinde sürekli iş pozisyonunda istihdam edilecek. Kamu kurum ve kuruluşlarında geçerli kanunlar gereğince disiplin uyarınca görevinden ihraç edilen kişilerin başvuruları geçersiz sayılacaktır. Deneme süresi olarak 2 ay olacak ve belirli süre zarfından başarısız olan adayların, İş akitleri fesh edilecektir. Başvuru yapacak adaylar vardiyalı çalışma sistemini kabul etmiş sayılır ve engel olacak bir problemle mi olmaması gerekmektedir.

Kamu özel güvenlik alımı için özel şartlar (22)

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından süresi dolmamış silahlı veya silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak, 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,5. Askerlik ile ilişiği olmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak, En az Lise veya dengi okul ve en fazla Lisans mezunu olmak.

Talepler Konya ili düzeyinde karşılanacak olup, ilan tarihi itibariyle Konya’da (Meram, Karatay, Selçuklu) ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir, Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümleri gereğine göre işlem tesis edilir.

Kamu özel güvenlik alımı
Kamu özel güvenlik alımı

Güvenlik görevlisi (5 kişi)

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının(A) bendinin (1), (4),(7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak, 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından süresi dolmamış silahlı veya silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı ‘na sahip olmak, 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak. Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 42 yaşını doldurmamış olmak, En az Lise veya dengi okul ve en fazla Lisans mezunu olmak.

Talepler Konya ili düzeyinde karşılanacak olup, ilan tarihi itibariyle Konya’da (Meram, Karatay, Selçuklu) ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir, En az 5 Yıl Güvenlik Görevlisi olarak çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek, Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümleri gereğine göre işlem tesis edilir.

Özel güvenlik kura açıklaması

Kura işleminin 06/07/2020 tarihinde saat 10:00 Selçuk Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezinde yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda www.selcuk.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır. Noter kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati, ve sonuçları www.selcuk.edu.tr adresinden ayrıca duyurulacaktır.

Özel güvenlik alım detayları

İşkur üzerinden alım gerçekleştirilecek olan özel güvenlik iş ilanlarının detayı incelemek için aşağıda vermiş olduğumuz linkleri tıklayarak detayları ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

özel güvenlik alım (22) Tıklayınız

güvenlik alımı (5) Tıklayınız

Kamu özel güvenlik alımı için özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı