özel güvenlik iş ilanları

kamu özel güvenlik alımı bay/bayan

kamu özel güvenlik alımı için yayınlanan ilana son başvuru yarın (28.01.2022) sona eriyor. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 bay – 2 bayan olmak üzere toplamda 15 özel güvenlik görevlisi istihdam edecek.

İşkur kurum dışı ilan kategorisinde yayınlanan ilana göre kamu özel güvenlik alımı yapmak üzere İstanbul Tuzla Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel istihdam edilecek. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar, kurumun belirlediği şartları taşıması gerekmektedir.

Belediye özel güvenlik alım şartları

Belediye özel güvenlik alım için ilana başvuru yapacak olan adaylar;

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Tuzla ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

görev yapabilecek niteliklere sahip bulunması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve en az 18 yaşında olması gerekiyor.

bay ve bayan adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilir olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, en az ilkokul mezunu olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

personel alımı için çalışmak isteyenlerin zaman yönetimi, planlama ve organizasyon kabiliyetlerinin olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilmesi gerekiyor.


Tuzla belediyesi güvenlik alımı başvuru bilgileri

Başvurular 28.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru aşağıda yazılı kurum adresine şahsen yapılacaktır.

Cami mahallesi Cumhuriyet Caddesi no. 99 Tuzla

kamu özel güvenlik alımı
kamu özel güvenlik alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu