özel güvenlik iş ilanları

Kamu özel güvenlik alımı Türkiye geneli başvuru

Kamu özel güvenlik alımı yanı sıra 3 branşta personel alımı yapacağını duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşları bünyesindeki eksiklikleri gidermeye devam ediyor. Bu kapsamında üniversite toplamda 54 kişi olmak üzere personel alımı gerçekleştirecek.

Yayınlanan ilana göre ikamet şartı bulunmamaktadır. En az lise mezunu şartı aranmaktadır. Yayınlanan ilana göre 4 lisans mezunu büro memuru, 4 önlisans mezunu büro personeli, 4 lise mezunu teknisyen, 6 özel güvenlik görevlisi ile 36 destek personeli alımı gerçekleştirecek. Gaziantep üniversitesi bünyesinde istihdam edilecek personeller sürekli işçi pozisyonunda görevlendirilecektir.

Kamu personel alım şartları

Kamu personel alım için aranan şartlarında adayların memurlar kanunu şartları taşıması gerekmektedir. Başvuru gerçekleştirecekler kişiler KPSS sınavından lisans mezunu adayların 2021 KPSS P3 puanı, önlisans mezunları için p94 puan değerlendirmeye alınacaktır.

Üniversite Personel alım tarihleri

Üniversite personel alım için başvuru yapacak olan adaylar15.10,2021 ile 01.11.2021 tarihleri arasında üniversitenin personel daire başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar bir ilana başvuru gerçekleştirebilirler.

Başvurular posta yoluyla gerçekleştirilmesinden dolayı 01.11.2021 tarihine yetişecek şekilde başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sonrası onaylanan adaylara kpss puanlarına göre sıralama ve diğer bilgilerini ‘’gantep.edu.tr’’ sitelerinden inceleyebilecekler.

Başvuru detayları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün