özel güvenlik iş ilanları

Kamu özel güvenlik alımı

Kamu özel güvenlik alımı için ilan yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre kamu özel güvenlik alımı yapılacağı belirlendi.

Yılsonuna yaklaşırken birçok kamu kurum ve kuruluşu eksik personel ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Bu kapsamda İzmir büyükşehir belediyesi özel güvenlik personel alımı gerçekleştirilecek. İzenerji bünyesi üzerinden istihdam edilecek personel toplam sayısı 20 kişi olarak belirlendi. Başvuru yapacak olan kişilerin özel güvenlik kimlik kart sürelerinin dolmamış olması, çalışma izni bulunması ve en az orta okul mezunu olması gerekmektedir.

Kamu güvenlik alım detayları

Kamu güvenlik alım için başvuru yapacak olan adaylar 30.11.2021 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar belediye başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kamu özel güvenlik alımı
Kamu özel güvenlik alımı

GÜVENLİK ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Kamu güvenlik alımı yapılması için yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İzmir büyükşehir belediyesi kuruluşu olan izenerji bünyesinde çalıştırılmak üzere ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Belediye Güvenlik 20 Kamu Personeli Alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

İzmir iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin geçerlilik süresi devam etmekte olan özel güvenlik kimlik kartlarının olması ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Bütün bay ve bayan adayların, çalışma izinlerinin bulunması, en az ortaokul mezunu olmaları ve İzmir il sınırları içinde yaşıyor olmaları resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: