iskur iş ilanı

Kamu özel güvenlik ve temizlik alımı son tarih 10 Ocak

Kamu özel güvenlik ve temizlik personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayınlamıştık. İkamet şartsız olarak yayınlanan ilana son başvuru tarihi olarak 10 Ocak 2022 olarak belirlendi. Son dönemlerde kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı hız kazandı. Bir çok branşta ve ilde kurumların eksik personel ihtiyacını gidemeye devam ediyor.

Yayınlanan ilana göre 4943 ile 5902 yeni Türk lirası maaş ile çalışacak sürekli pozisyonda görev yapacak elemanlar alınıyor. Yayınlanan ilanda kpss puan sırasına göre ve mülakatsız olarak alım gerçekleşecek. Bayburt üniversitesine yapılacak alım için lise, önlisans ve lisans mezunu kamu personel atama süreci 10 Ocak son olarak belirlendi.

Bayburt Üniversitesi 4/B memur alımı (Mezuniyetler)

  • 6 Koruma ve Güvenlik Personeli (Erkek) kadrosuna başvuru için lisans, önlisans, ortaöğretim mezunlarından atama yapılacak.
  • 4 Destek Personeli – Temizlik (Erkek) kadrosuna başvuru için lisans, önlisans, ortaöğretim mezunlarından atama yapılacak.
  • Koruma ve Güvenlik personeli için 2022 Ocak maaşı 5 bin 902 TL’dir. Destek Personeli – Temizlik için 2022 Ocak maaşı 4 bin 943 TL’dir. Kılavuzdaki maaşlara Ocak 2022 zammı olan % 30.5 artış eklenmiştir.

Sözleşmeli memur alımı (Genel Şartlar)

  • Başvuru yapacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki genel şartları taşıması ve şu diğer koşullara haiz olması gerekiyor.
  • 2020 yılı itibarıyla Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve lise mezunları için KPSSP94 puan türünden en az 55 puan almış olması,
  • Askerlik ile ilişiği bulunmaması,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması şartı var.

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı şartları: En az ortaöğretim mezunu olmak, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, 30 yaşını bitirmemiş olmak, 170 cm’den kısa boylu olmamak ve kılavuzdaki diğer hususlara haiz olmak gerekiyor.

Destek personeli alımı başvuru genel şartları: En az lise mezunu olmak, 35 yaşını bitirmemiş olmak gerekiyor.

Kamu personel alımı başvuru süreci

Bayburt Üniversitesi personel alımı için adaylar başvurularını 10 Ocak 2022 tarihine kadar ikamet şartı olmadan yapmaları gerekmektedir. İşte başvurulara dair gerekli

Kamu özel güvenlik başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: