iskur iş ilanı

Kamu personel alımı 4 kurum 105 kişi istihdam edecek

Kamu personel alımı için yayınlanan ilanlara göre 4 kamu kurumu toplamda 105 personel alımı gerçekleştirecek. Yayınlanan ilana göre değişik kurumlar ve branşlar da yapılacak. Toplamda 105 memur, işçi statüsünde görevlendirilecek.

2 kasım tarihi itibari ile 4 kurum bünyesinde yapılacak olan kadro ve kurum  dagılımı ve ise şu şekilde Adnan Menderes Üniversitesi, Akşehir Belediyesi, İstanbul Üniversitesi, Gazipaşa Belediyesi

Yeni kamu personel alımı başvuru kontenjanları

  • Adnan Menderes Üniversitesi 50 temizlik görevlisi alımı,
  • Akşehir Belediyesi 17 memur ve zabıta alımı,
  • İstanbul Üniversitesi sınavsız 36 personel alımı,
  • Gazipaşa Belediyesi sürekli kadro 2 vasıfsız işçi alımı olmak üzere 105 kadroya dair tüm ilanlar ve detaylar şu şekildedir:

Adnan Menderes Üniversitesi 50 Temizlik Görevlisi Alımı

Adnan Menderes Üniversitesince İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilanda sınavsız kura ile 50 temizlik personeli alımı yapılacağı açıklandı. İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Aydın Adanan Menderes Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere kura ile 50 Çevre Temizlik Personeli alınacaktır. Alınacak personeller 2021 TYP kapsamında geçici kadrolu olarak istihdam edileceklerdir.

Adanan Menderes Üniversitesi 2021 TYP personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 5 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Akşehir Belediyesi 17 Memur ve Zabıta Alımı

Konya Akşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 17 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Akşehir Belediyesi personel alımı unvan ve sayıları: 10 Memur ve 7 Zabıta Memuru.

Konya Akşehir Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 29 Kasım – 12 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

İstanbul Üniversitesi Sınavsız 36 Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 4/B Sözleşmeli 36 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS 50 puan şartı olup ikamet şartı yoktur.

İstanbul Üniversitesi personel alımında hangi unvanda kaç kişi alınacak?  15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Destek Personeli, 2 Teknisyen, 10 Hemşire, 3 Diğer Sağlık Personeli ve 1 Sağlık Teknikeri.

İstanbul Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarih (2 Kasım 2021) itibariyle 15 gün içerisinde (mesai bitimine kadar) yapacaklardır.

Gazipaşa Belediyesi Sürekli Kadro 2 Vasıfsız İşçi Alımı

Antalya ili Gazipaşa Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadro 2 vasıfsız işçi alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Gazipaşa personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 8 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kaynak: isilanlarikariyer com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün