Toplum Yararına Program

Kamu personel alımı

Kamu personel alımıSinop üniversitesi kamu personeli yapacağını açıkladı. En az ilköğretim mezunu statüsünde alım gerçekleştirecek olan Sinop üniversitesi11 kamu personeli alacağının bunların 3 kişi güvenlik görevlisi 8 kişi ise temizlik elemanı olarak istihdam edilecektir. Özel güvenlik görevlisi olarak başvuru yapacak kişilerin orta öğretim (Lise ve dengi) mezunu şartı aranmaktadır. Temizlik statüsünde görev yapacak adaylar için ise ilköğretim mezunu şartı belirtilmiştir.

Temizlik personeli şartları

Temizlik görevlisi olarak başvuru yapacak adaylar için başvuru şartları ve kontenjanları şu şekildedir: 1 temizlik işçisinin engelli kontenjan olarak açılmış, 1 personelin eski hükümlü kadrosu ve diğer kontenjanlar ise TMY kadrosundan alacağını belirtmiştir. Alımın gerçekleştirileceği yerler ise Sinop merkez, Boyabat, Ayancık, durağan, Türkeli ilçeleri olarak bildirilmiştir. Başvuru yapacak adayların 18 ile 40 yaş arasında ve en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli gelmektedir.

Özel Güvenlik alım şartları

Güvenlik görevlisi olarak başvuru yapacak olan adaylar için ise en az ortaöğretim mezunu olmaları ve 18 ile 40 yaş aralığında olma şartı gerekmektedir. Güvenlik görevlisi olarak başvuru yapabilmek için Özel güvenlik temel eğitimini başarı bir şekilde geçirerek, özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir. (Silahsız özel güvenlik kimlik kartı)

Engelli temizlik işçisi başvuru şartları

Mezuniyet durumunun en az ilköğretim diploması olması gerekmekte ve 18 ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir. Engelli raporu en az %40 derecede olması gerekmektedir, ve bu engelli raporunu kurumlar tarafından verilen belgeler aracılığı ile belgelendirmeleri gerekmektedir

Kamu personel alımı
Kamu personel alımı

Eski hükümlü iş ilanına başvuru şartı ise

Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olmak, En az ilköğretim mezunu ve 18-40 yaş arasında olmak

İş ilanları başvuru şekli

Kamu personeli iş ilanları ‘na başvuru yapacaklar işkur üzerinden başvuru yapabilmektedir. Aşağıdaki paylaştığımız link üzerinden başvurularını gerçekleştirebileceklerdir Başvuru Tarihi 02/03/2020 ile 06/03/2020 tarihleri arasında ilan aktif olacaktır. İşkur şifresi olmayan adamlar ise bulundukları ildeki işkur birimine şahsen başvuru yaparak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Özel güvenlik alımı başvuru için tıklayınız

Temizlik alımı için başvurmak için tıklayınız

Kamu personel alımı
Kamu personel alımı

Bizi facebook typ çalişanları sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu