iskur iş ilanı

kamu temizlik görevlisi, özel güvenlik farklı branşlarda 100 kişi

kamu temizlik görevlisi, özel güvenlik, Aşçı, Şoför olmak üzere toplamda 100 personel istihdam edeceğini duyurdu. Birçok kamu kurumu farklı pozisyonlarda kamu personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre Türkiye geneli başvuru alınacak.

kamu temizlik görevlisi ve diğer branştaki ilana Türkiye genelinden tüm vatandaşlar başvuru yapabilecek. Yayınlanan ilana göre yazılı ve sözlü sınav yapılmayacak ve kpss şartına göre alım gerçekleştirilecek. Kütahya Dumlupınar üniversitesi yayınladığı ilana göre toplamda 100 kişi istihdam edecek.

Kamupersoneli Alımı için Açıklanan Ünvanlar

Güvenlik Görevlisi alımı 6 kişi lise mezunu, 160 cm üzeri boya sahip kadın adaylar arasından KPSS P94 60 puan ile alınacak,

Güvenlik Görevlisi alımı 19 kişi lise mezun ve 170 cm üzeri boya sahip adaylar içerisinden P94 puanı asgari 60 olanlar arasından alınacak,

Şoför alımı 3 kişi personel alımı adayları lise mezunu C, D, E, sınıfı belge sahibi, SRC2 belgesine sahip P94 puanı en az 60 olan adaylar arasından alınacak.

Şoför 2 kişi D ve E sınıfı ehliyeti olanlardan SRC1 ve SRC2 belgesi olan ve lise mezunlarından alınacak.

Temizlik Personeli alımı olarak 50 kişi alınacak olup 36 kişi erkek, 14 kişi bayan adaylar arasından lise mezunu ve P94 puanı en az 60 puan olanlar arasından alınacak.

Lise mezunu aşçı alımı 15 kişi olarak yapılacak bu sayının 12 kişisi erkek, 3 kişi kadın adaylardan lise mezunu ve P94 puanı asgari 60 olanlar arasından alınacak.

Destek görevlisi alımı olarak 5 kişi lise mezunu ve P94 puanı en az 60 olan adaylar arsından alınacak.

Üniversite kamu personeli alımı açıklamalarında alınacak bütün personeller için 26 Ocak 2021 tarihi ile 36 yaşından gün alınmamış olması şartı bulunmaktadır.

Üniversite Personel Alımı Başvuruları

Devlet personel alımı başvuruları için şartları taşıyan personel adaylarının 12 Ocak 2022 tarihi ile 26 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin personel dairesi başkanlığına üniversite internet adresinde bulunan başvuru formu doldurularak şahsen başvuruların yapılması gerekmektedir.

kamu temizlik görevlisi Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: