iskur iş ilanı

Kamu üniversitesi özel güvenlik, işçi ve sağlık personel alımı

Kamu üniversitesi özel güvenlik, işçi ve sağlık personel alımı için ilan yayınladı. Eksiklikleri gidermek adına birçok kamu kurum ve kuruluşları değişik pozisyonlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayınlanan ilana göre özel güvenlik, işçi ve sağlık personel alımı yapmakta.

Kamu personel alımı olarak yayınlanan ilana göre on dokuz mayıs üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere sürekli işçi pozisyonunda görevlendirilmek üzere bünyesinde istihdam edecek. Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü veya Hemşirelik Yüksekokulu lisans mezunu olmaları ve laborant alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı ön lisans mezunu olmaları gerekiyor.

Kamu üniversitesi özel güvenlik


ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

19 Mayıs Üniversitesi personel alımı son başvuru tarihi 30.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru Dilekçesi www.omu.edu.tr adresinden temin edilecektir.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Bütün adaylar 1 adet vesikalık fotoğraf ile birlikte Ondokuz Mayıs Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir

İŞÇİ GÜVENLİK SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Sağlık teknikerliği için başvuracakların Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Görüntüleme Teknikleri ön lisans programından mezun olmak ve yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Temizlik personeli alımı için çalışmak isteyenlerin Ortaöğretim kurumlarından (lise ve dengi) mezun olmaları, ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmaması ve 2020 KPSS P94 puan türünden en az 60 (altmış) puan almış olmaları gerekmekte.

Güvenlik alımı için görev almak isteyenlerin Yüksekokulların Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması bölümlerinden mezun olmaları, personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olması ve 2020 KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: