özel güvenlik iş ilanları

Kamuya 40 yaş şartı ile özel güvenlik alımı 40 kişi

Kamuya özel güvenlik görevlisi alım ilanı yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı kategorisinde yayınlanan ilana göre 40 yaşını geçmemiş 40 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

İşkur üzerinden yayınlanan ilanda En az lise mezunu olma şartı bulunmaktadır. Ankara ili Çankaya belediye başkanlığı bünyesinde eksik personel ihtiyacını gidermek için yayınlanan yayınladı. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar 09 – 11 Haziran 2021 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Özel güvenlik iş ilanı detayları

Özel güvenlik iş ilanı için başvuru yapacak olan adaylar, kurum adresine bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. (Vedat dalokay nikah salonu kurtuluş parkı içi kurtuluş/Ankara)

Güvenlik görevlisi iş ilanı aranan şartlar (40 personel)

Güvenlik görevlisi iş ilanı için başvuru şartları ise şu şekilde belirlenmiştir. Geçerli Özel Güvenlik kimlik belgesine sahip olmak, 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanunda belirtilen şartları taşımak, En az Lise mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, Sabıka kaydı bulunmamak, Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak ve 40 yaşını doldurmuş olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Kimlik fotokopisi, Özel güvenlik belgesi, Sağlık raporu, Diploma fotokopisi, 4 adet resim.

Başvuru kılavuzu

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün