özel güvenlik iş ilanları

kamuya güvenlik ve temizlik işçisi alımı

kamuya güvenlik görevlisi ve temizlik personel alımı için Türkiye iş kurumu, kurum dışı alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre daimi kadroda istihdam edilmek üzere kamuya güvenlik ve temizlik personeli branşında olmak üzere toplamda 6 kişi alınacak. Başvuru yapacak olan adaylar 21.04.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Yayınlanan ilana göre Kpss şartı ve ikamet şartı bulunmamaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar kurum mail adresi olan (seyhanimar@hotmail.com) adresine online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Adana ili Seyhan belediyesi bünyesine alınacak personel şartları ise haberimizde

Belediye özel güvenlik alım şartları

Belediye özel güvenlik alımı için aranan şartları içinde silahlı/silahsız özel güvenlik sertifikası bulunması gerekmektedir. Temizlik personeli alımı detaylarında ise kurum herhangi bir açıklama yapılmaması nedeni ile başvuru yapacak olan adayların kurum ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Belediye işçi alımı için istenen evraklar

Belediye işçi alımı için istenen belgeler sağlık raporu, adli sicil kaydı, diploma, 2 adet vesikalık fotoğraf ve nüfus kayıt örneği istenmektedir.

Başvuru linki

daha fazla personel alımı için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün